• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Tatçılar!!! ambalaj beyan sistemi ek 7b beyanı

İ.Ercan

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Toplama Ayırma Tesisi
Arkadaşlar herkese Merhaba.

Beyanları biliyorsunuz tek tek girmek epey vakit alıyor. Birde çok yoğunsanız bu kadar uğraşmak istemiyorsunuz.
Ek 7B beyanlarını Excel olarak sisteme yükleyebilenleriniz var mı? Exel formatının linki kırık indermek istediğinizde hata veriyor.

Bu format elinde olan var mı? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Bir kaç arkadaşı aradım telefonla sordum. Exel formatının sisteme yüklenemediğini söylediler doğrumudur? İnşallah böle bir sıkıntı yoktur.
Yükleyebilenler veya yükleyemeyenler :) cevap yazarlarsa memnun olurum.

@Gülşah Albayrak
Sizde Ek 7b nin excel formatı var o zaman. Yükleyebilir misiniz? Denersenizde çok memnun olurum..

@Gülşah Albayrak

@İ.Ercan

Sistemde excel formatı ile yükleme yaparsanız bakanlık onu görmeyebilir. Sonrasında bildirim gönderdiğinizde bildiriminiz boş gidebilir. Belgelendirmede de sorun yaşarsınız bilginiz olsun..
Ne yazık ki tek tek yazmak gerek..

@Gonca Çamlı
Teşekkür ediyorum. Sistem madem çalışmıyor kaldırsın o zaman bilgi işlem bu sekmeyi :)

@İ.Ercan

Sistemde çalışmayan ve hata veren tek nokta burası değil.. Değiştirilecek çok şey var ama bekleniyor..