• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Tat'da çalışmaya başladım.

Berna G.

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Dalaman Belediyesi
merhaba arkadaşlar,

TAT'da geçen hafta işe başladım. izinlisansın sitesinde meslek bilgileri kısmına çalışmaya başladığım firmayı eklemem gerekiyor mu?

Danışmanlık yapan arkadaşlarımda bu sistemde çalışma tarihleri işe giriş - çıkış tarihleri gözüküyor.
Sisteme birşey yapmamama gerek var mı? Sigortam yeni başladı.

şimdiden teşekkürler :)

hayır bir tesiste tek kişi atanıyor. bu ya tesis çevre görevlisi ya da danışmanlık firma çevre görevlisi.

@müge polat

merhaba arkadaşlar.. şuan plastik geri dönüşüm firmasına yeni girdim bir konu hakkında fikrinizi ve bilginizi almak istiyorum ? Plastik geri dönüşüm firması olarak topladığı plastık başına yani ton cinsinden devletten para alabiliyormuşuz ? Bu doğrumudur ? Doğru ise bunu nasıl yapabiliriz ?

ARKADAŞLAR EK 7 C DE FİRE YAZIYORUM ATARKEN SİSTEM FAZLA FAZLA SIFIR KOYUYOR YANINA DEVASA RAKAMLAR ÇIKIYOR AMA STOK DOĞRU ÇIKIYOR SİZDE DE BÖYLE Bİ SORUN VAR MI NE YAPMALI