Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tatil siteleri için iş akım şeması

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında fatmabucak tarafından paylaşıldı.

1. fatmabucak

fatmabucak CMNet Üyesi

arkadaşlar tatil siteleri için iş akım şeması ve proses özeti hazırlamış olan var mı?
    yardımcı olur musunuz?

2. muhendis_emin

muhendis_emin CMNet Üyesi

Tatil siteleri için iş akım şeması olarak arıtma tesisinin proje açıklama raporu şeklinde hazırladım.arıtmadaki ünitelerin anlatımı ve arıtmanın akım şemasını ekledim...kabul edildi..gfb yi aldım..sizde aynı şekilde yapabilirsiniz.

mehmetomuruysal bunu beğendi.
  3. fatmabucak

fatmabucak CMNet Üyesi

Teşekkürler emin bey.ben de öyle düşünüyordum

4. Selma Akdoğan

Selma Akdoğan CMNet Üyesi

GFB ortak belgeleri nasıl hazırladınız?İşletme belgesi,kapasite raporu,ticari sicil belgesi için muafiyet belgesi mi aldınız?Site yönetiminin oda kaydı olmadığı için muafiyet belgelerini nasıl alacağımı bilmiyorum.Ya da bu belgeler yerine çevre müdürlüğünün kabul edebileceği hangi belgeler sunulabilir?Bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

5. mehmetomuruysal

mehmetomuruysal CMNet Üyesi

GFB ortak belgeleri nasıl hazırladınız?İşletme belgesi,kapasite raporu,ticari sicil belgesi için muafiyet belgesi mi aldınız?Site yönetiminin oda kaydı olmadığı için muafiyet belgelerini nasıl alacağımı bilmiyorum.Ya da bu belgeler yerine çevre müdürlüğünün kabul edebileceği hangi belgeler sunulabilir?Bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Teşekkürler emin bey

Tatil siteleri için iş akım şeması konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Hastane için iş akım şeması

Merhabalar elinde örnek bir hastaneye ait iş akım şeması olan arkadaşlar paylaşabilir mi lütfen ...
  2. Siteler için İş akım şeması ve proses özeti

arkadaşlar bana çok acil olarak siteler için iş akım şeması ve proses özeti örneği gerekiyor yardım edebilirseniz çok memnun olurum.
  3. Oteller için iş akım şeması ve proses özeti

Merhaba arkadaşlar, Aranızda oteller için iş akım şeması ve proses özeti hazırlayanlar var mı? Eğer varsa paylaşabilirlerse sevinirim.
  4. Tatil Siteleri Çevre İzni

Arkadaşlar Merhaba, Tatil siteleri için Çevre İzni alan arkadaşların yardımına ihtiyacım var. Bir çok tatil sitesi kooperatif ile başlayıp site yönetimine devrediliyor. Dolayısıyla bu sitelerin Ticaret Sicil Gazeteleri ve Oda kayıtları olayabiliyor. Böylece Ticaret Sicil Gazetesi, Kapasite Raporu gibi belgelerde sorun çıkıyor. Kapasite Raporu için önceki başvurumda durumu açıklayan ve siteyi...
  5. Geçici faaliyet belgesi için iş akim şemasi ve proses özeti formati

09.01.2013 tarihi ile yayınlanan iş akım şeması ve proses özeti formatı. Ön incelememe istinaden sadece 5. Atıksu Deşarjı kısmında fark var. 6. ATIKSU DEŞARJI Bu kısımda vaziyet planları ve iş akım şemalarında belirtilmiş olan atıksu deşarj noktalarına ilişkin olarak atıksuların oluştuğu noktalar, tesis içi arıtım uygulanıp uygulanmadığı, arıtım sistemine ilişkin bilgiler, ilgili altyapı...