Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tehikeli atık firmaları gda

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında sümeye tarafından paylaşıldı.

1. sümeye

sümeye CMNet Üyesi

Mrb arkadaşlar,Güneydoğuda tıbbi atıklara ilişkin Tehlikeli Atık firması var mı ?

Tehikeli atık firmaları gda konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Atık yönetimi dairesi başkanlığı lisanslı atık madeni yağ geri kazanım firmaları

foruma baktım ama daha önceden yüklenmiş mi bulamadım varsa silebilirsiniz zaten :)
  2. tehlikeli atık geri kazanım-bertaraf firmaları

Merhaba arkadaşlar, Danışmanı olarak çalıştığım firmanın atık bertarafı için lisanslı geri dönüşüm firması ile sözleşme imzaladık. Ancak haziran ayından beri hiçbir net bilgi alamadık. Sürekli ertelendi ve başka tarihler söylendi. Bu durumda izlememiz gereken yol ne olmalı. Sonuçta lisansına ve yaptığımız sözleşmeye güvenerek uzun süredir atıkları bekletiyoruz. İlginiz için şimdiden...
  3. Floresan atık ve elektronik atık lisanslı firmaları

Herkese merhabalar öncelikle, Ben çalıştığım firmada çevre görevliliği sorumluluğunu yeni üstlendim ve bu işte yeniyim. Firmamızda çok çıkmayacak da olsa elektronik atıklarımızı ve floresan lambalarımızı lisanslı firmalara göndermemiz gerekiyor. Konu ile ilgili 2 sorum olacak: 1. Lisanslı firmaların bir listesi mevcut mudur ? (Geri dönüşüm firmaları için böyle bir liste bulabildim ancak...
  4. Atık bertaraf firmaları

atık bertaraf firmaları arama motoruna giremiyorum, şifre soruyor, sizlerde de var mı böyle bir sorun.
  5. Tehlikeli atık beraraf/gerikazanım firmaları hk.

Merhabalar, Daha Önce atıklisans.cevre.gov.tr adresinden Tehlikeli Atık Bertaraf Firmalarına ulaşabiliyorduk. Lakin Şimdi bu siteye girmek istediğinizde "site yapım aşamasındadır." uyarısı çıkıyor... Tehlikeli Atıklar Bertaraf/Gerikazanım Firmalarına Başka ne şekilde Ulaşabilirim. İlginize bilginize teşekkürler... muhabbetle...