Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tehlikeli atık ara depolama hizmet alımı

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında E.İ.İNCİ tarafından paylaşıldı.

 1. E.İ.İNCİ

  E.İ.İNCİ CMNet Üyesi

  Tehlikeli atık ara depolama hizmeti alan var mı? Hangi firma tercih edilebilir? Tehlikeli atık ara depolama için çalıştığınız firma ile ilgili olumlu olumsuz yaşadıklarınızı paylaşırsanız sevinirim. :tskler:

  Herkes için güzel bir hafta olması dileğiyle..iyi çalışmalar.
   
Tehlikeli atık ara depolama hizmet alımı konusuna benzer içeriklerimiz
 1. tehlikeli atık(özel atık) ara depolama sahası

  Merhaba Öncelikle nereye yazacağımı bilemediğim için yeni konu açtığım için özür dileyerek başlamak istiyorum. Tehlikeli atık ara depolama tesisi tasarımı hakkında çok az veya hiç bilgi bulamadığımı belirtmeliyim. Bu konuda nereye bakmalıyım ve elinizde bu konuya ait döküman mevcut ise paylaşırsanız sevinirim.
 2. Tehlikeli Atık Ara Depolama

  Herkese merhaba, Fabrikadan çıkan tehlikeli atıkları lisanslı ara depolama tesisine gönderdiğimizde, ara depolama tesisi de nihai arıtma için yakma veya geri dönüşüm tesisine gönderecek. Bu durumda atık üreticisi olarak bizim sorumluluğumuz nerede bitiyor? Ara depolama tesisinin atıkları nereye göndereceğini takip etmeli miyiz?
 3. Tehlikeli atık ara depolama tesisi

  TEhlikeli atık ara depolama tesisi başvurusu için Örnek proje tanıtım dosyasına ihtıyacım var. Bilgisi olan arkdaslardan yardım ıstıyorum..
 4. Tehlikeli Atık Geçici Depolama

  Merhabalar, Tehlikeli atık geri kazanım veya Tehlikeli atık geçici depolama lisansı almak istiyoruz.Bu ikisinden hangisini tercih etmek akılcı olur ? Gereken fiziki ve bakanlığın istediği şartlar nelerdir? Bu lisansı alan arkadaşlarımız varsa yardımlarını bekliyorum.. Teşekkür ederim şimdiden..
 5. Tehlikeli atık geçici depolama izni

  elinde tehlikeli atık geçici depolama izni başvuru dilekçesi örneği varmı yada özel bir başvuru şartı varmıdır. ilk defa başvuracağım için detayını bilmiyorum