• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Tehlikeli atık ara depolama için sağlanması gereken fiziksel şartlar nelerdir?

Arıkan17

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Empi Çevre
Tehlikeli atık ara depolama tesisi için lisanan alırken mevzugat gereği sağlanması gereken fiziksel şartlar nelerdir.

Morgul merhaba
Orada bulunan mevzuat şartlarında sadece atık ara depolama tesisi için fiziksel şartlar var benin tehlikeli atık ara depolama fiziksel şartlarına ihtiyacım var.Dediğin yere baktım.

Engin bey teşekkür ederim. Bu güncelmi acaba benim aklıma şöyle bi soru geldi ben bunada ulaştım aslında bakanlığın sitesindeki fiziksel şartlarda ara depolama tessi olarak geçen başlıktaki fiziksel şartlar ile bu gönderdiğiniz aynı değil daha sonradan güncellenip tehlikeli atık ara depolama tesisi, ara depolama tesisi olarak ismimi değişti acababa bilginiz varmı?