Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tehlikeli atık, atık yağ, bitkisel atık yağ ne kadar süre tankta yada araçta bekletilebilir ?

Konu, 'Tehlikeli Atıkların Kontrolü' kısmında Kadir A. tarafından paylaşıldı.

1. Kadir A.

Kadir A. CMNet Üyesi

Arkadaşlar atık yağların tesislerde depolanma süresi yönetmeliğe göre 3 ay.. ancak taşıma şirketi bu yağı aldıktan sonra ne kadar süre tankında yada aracında bekletebilir. ?

2. Emre Efe

Emre Efe CMNet Üyesi

Taşıyıcı firmadan teslim aldıktan sonra en geç 7 gün içinde tesise ulaştırmalıdır diye biliyorum ama.

Tehlikeli atık, atık yağ, bitkisel atık yağ ne kadar süre tankta yada araçta bekletilebilir ? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. tehlikeli atık(özel atık) ara depolama sahası

Merhaba Öncelikle nereye yazacağımı bilemediğim için yeni konu açtığım için özür dileyerek başlamak istiyorum. Tehlikeli atık ara depolama tesisi tasarımı hakkında çok az veya hiç bilgi bulamadığımı belirtmeliyim. Bu konuda nereye bakmalıyım ve elinizde bu konuya ait döküman mevcut ise paylaşırsanız sevinirim.
  2. Bilgisayar atıkları, atık toner ve kartuş tehlikeli atık kodları yardım

Arkadaşlar merhaba, Tehlikeli atık kontrol yön. inceledim bilgisayar atıkları ve atık toner , kartuşların atık kodlarını belirleyemedim Bu konuda bana yardımcı olabilecek var mı?
  3. bitkisel atık yağ

her 6 ayda bir analiz yaptırma zorunlulugu varmı bilgisi olan paylaşırsa sevinirim
  4. Tehlikeli Atık Bertarafında Lisans almış firmaların atık kodları HK.

İyi Günler. Tehlikeli Atık Bertarafı kapsamında izin lisans almış firmaları ve atık kodlarını daha önceden http://www.atikyonetimi.cevreorman.gov.tr/lisans.html adresinden Tehlikeli Atık Geri Kazanım / Bertaraf Tesisleri kısımında bakabiliyorduk,fakat şu anda kullanıcı adı şifre istiyor.Geçici faaliyet belgesi veya Çevre izni almış firmalar kısımında ilgili atık kodları...
  5. Tehlikesiz atık kodu ve tehlikeli atık konteynırı

Merhaba; Tat lisanslı firmayız ve tehlikesiz atık belgesi alacaz. kodları nerden bulabilirim ? Ayrıca tehlikeli atık için yağ çözücü ve absorban maddeleri nerden temin edebilirim? Şimdiden teşekkür ederim.