Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tehlikeli atık beyan sistemi

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında oceanstufan tarafından paylaşıldı.

1. oceanstufan

oceanstufan CMNet Üyesi

merhaba arkadaşlar.ben birkaç gündür tehlikeli atık ve atık yağları sisteme giremiyorum.İl çevrenin verdiği kullanıcı adı ve parola ile giriyorum.Tesis bilgilerimi güncelledikten sonra devam et dediğimde tesis vergi numarası hatası veriyor...Bakanlığa ilgili konu için mail de attım ancak sizler de böyle bir sıkıntı yaşayan arkadaş var mı? en kısa sürede bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim.Şimdiden teşekkürler....

2. hanvey1105

hanvey1105 CMNet Üyesi

evet bu sıkıntıyı ben de yaşıyorum. sistemde hata var. düzeltirler diye düşünüyorum.

3. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Bu ara yazılım portalında sürekli sorunlar var.. Sürekli takip etmek gerekiyor malesef. Vergi numarasını bağlı bulunduğunuz il çevreden onaylanmasını isteyebilirsiniz! Hatalı bir kayıt yapılmış olabilir. Öncelikle il çevre ile görüşmenizi öneriyorum.

4. oceanstufan

oceanstufan CMNet Üyesi

teşekkür ediyorum arkadaşlar...inanın bu tip sorunlarla uğraşmaktan mesleğimden soğudum...sorumlu olduğum 13 tesis var ve şu anda gfb almam gerekiyor.ancak yüklediğim tüm tesisler birbirine karışmış durumda.:(( bakanlık yetkilileri ile görüşemiyoruz, konuşabildiklerim ise oradan oraya aktarıyor. bilemiyorum bu gidişat nereye kadar devam edecek...İyi çalışmalar arkadaşlar

Özge Besli Aytek bunu beğendi.
  5. oceanstufan

oceanstufan CMNet Üyesi

merhaba arkadaşlar tehlikeli atık beyan sistemine atık girişi ve atık yağ beyanı girebilen arkadaş var mı? sistem bir süredir vergi numarası sistemi hatası veriyordu, o düzeldi artık giriş yapabiliyorum ancak 2 gündür de atık yağ beyan formu linki açılmıyor...bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim, iyi çalışmalar...

6. Raşit Avcı

Raşit Avcı CMNet Üyesi

Tehlikeli Atık Beyanlarını bugün gerçekleştirdim. Sistemde şuanda herhangi bir problem bulunmamaktadır. İyi Çalışmalar Dilerim...

7. muhendis63

muhendis63 CMNet Üyesi

sorun yok...gayat normal çalişiyor.

8. tuba-ak

tuba-ak CMNet Üyesi

Arkadaşlar geçen sene kullanıcı adı ve şifresi almış ve beyan yapmış olan tesislerin sisteme giriş için tekrar Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünden kullanıcı adı ve şifresi mi alması gerekiyor? Bu yeni sistemi algılayamadım bir türlü...

9. Raşit Avcı

Raşit Avcı CMNet Üyesi

Geçen sene kullanmış oldukları şifreyi Çevre Bilgi Sistemindede kullanmaya devam edebilirler...

10. zuhall

zuhall CMNet Üyesi

Tehlikeli atık beyan sistemine girişte bir problem yok ancak geçmi,ş yıllarda yapılmış olan beyanları göremiyoruz.Acaba bunu nasıl çözeriz??

11. tuba-ak

tuba-ak CMNet Üyesi

Örneğin 2010 yılında stok olarak beyan edilmiş tehlikeli atık 2012 yılı Ocak-Mart aylarında gönderilmişse bu durumda 2011 yılı beyanında atık tesis dışı olarak gösterilebiliyor mu? Yoksa stok olarak mı gösterilmelidir?

12. WalkMan

WalkMan CMNet Üyesi

2012 yılında Mart ayına kadar 2011 yılı içerisinde verilen atıkların beyanı yapılıyor. 2011 de eğer UATF düzenlenerek verilmemişse ( 2012 yılı içerisinde verilmişse ) zannediyorum stok yapmanız ve 2013 de giriş yapmanız gerekiyor. Yine de İl Çevre ile görüşmenizde fayda var beyandan önce. Aldığınız cevabı burada paylaşırsanız sevinirim.

13. Tunalper

Tunalper CMNet Üyesi

Günaydın,

İki gündür sisteme giriş yapıyorum fakat sonraki ekranda "Atık Beyan Formu" linkini tıkladığımda hata ile karşılaşıyorum.

Chrome, Firefox, IE hepsiyle denedim. Bilgisi olan var mıdır?

Tehlikeli atık beyan sistemi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Tehlikeli atık beyan sistemi hakkında

Merhaba, Çalışmakta olduğum firma 2010 yılında 13 07 03 kodulya bertarafa göndermiş olduğu atıkları 2011 Mart ayında TABS'a giriş yapmamış.Böyle bir durumda nasıl bir yol takip etmeliyim?Yardımcı olursanız sevinirim.İyi çalışmalar..
  2. Tehlikeli Atık Beyan Sistemi

[FONT=Verdana]Atık Yönetimi Dairesi Başkanlığından [FONT=Verdana] [FONT=Verdana]2011 yılı tehlikeli atıkların beyanı için kullanılacak olan web sayfası adresi [FONT=Verdana]http//cevre.cob.gov.tr [FONT=Verdana] [FONT=Verdana]olarak değiştirilmiştir. [FONT=Verdana] [FONT=Verdana]Yeni kullanıcı adı ve şifreler için faaliyet sahipleri yine [FONT=Verdana]http//cevre.cob.gov.tr...
  3. Atık beyan sistemi ve çevre bilgi sistemi

iyi çalışmalar.çevre bilgi sistemi ve atık beyanı için kullanıcı kodu ve şifresi almamıza ragmen firmanın girişi yapıldıgı zaman atık beyan formları çıkmamaktadır ne yapmamız gerekir.?
  4. Tehlikeli atık beyan sistemi açılacak!

Tehlikeli Atık Beyan Sistemi kullanıma kapatıldı 02.04.2013 Tehlikeli Atıkların Kontrolü Yönetmeliği gereği her yıl yapılması zorunlu olan tehlikeli atıkların beyan işlemi için verilen süre 31.03.2013 itibariyle sona ermiş olup, beyanlar için kullanılan web tabanlı tehlikeli atık beyan sistemi (TABS) kullanıma kapatılmıştır. TABS'ne http://online.cevre.gov.tr adresinden ulaşılmaktadır....
  5. Atık beyan sistemi

Arkadaşlar Merhaba, Atık beyan sistemi hakkında bilgisi olan var mı 2013 atık beyan bildirimlerinizi yapmaya başladınız mı? Bu konu hakkında bilgilendirme yapabilirseniz çok sevinirim.