• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Tehlikeli atık beyanı

berrucan

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar.Ben bir tat firmasında tam zamanlı olarak çalışıyorum.Bu alanda daha yeni olduğum için ne nasıl yapılır tam bilgim yok.Firmamdan tehlikeli atık çıkmıyor ama yinede tehlikeli atık beyanı yapmam gerekir mi?Şu an kendi sistemimde görünmüyor ama aylık değerlendirme tutanağı hazırlamam gerekir mi?

kardeş ben sana yukarda da yazdım bir anda yazdım yanlış yazmış olabilrim diye söyledim lütfen kesme şeker gibi okumayalım

sana bilgi verme meraklısı degilim

Arkadaşlar @arnot54 arkadaşımızın anlatmak istediği; tehlikeli ve tehlikesiz atıklar için bir önceki yılın verilerini bulunduğumuz yıl içerisinde ocak ve mart ayları arasında girmek. Kendisi acele yazmış olabilir. Bunu @irfan dallı arkadaşımızda açıkladı. Bir de atık ambalaj sistemi için ise benim şehrimdeki İl Çevre Müdürlüğü bir önceki ayın verilerini diğer ayın sonuna kadar girilmesini istiyor. Yani kısacası beyanları zamanında yapmak iyidir. Olayı fazla büyütmemek gerekli. Buradaki amaç birbirimize yardım etmek. Sizin gibi değerli insanlarda kendi adıma "teşekkür ediyorum" bunun için var.

@Olgaç Sürmelihindi
Özelden mesaj atamıyorum da sorayım dedim olçum ne yapıyor abiniz oluyor herhalde:)

@irfan dallı
evet abim oluyor kendisi. İyi çok şükür şu an çalışıyor ve birim değiştirdi. İsmin yabancı gelmiyor bana. Abimle çalıştın mı?:)

tehlikeli atık warsa beyanı yapılır yoksa yapılmaz boş beyan bırakılır ve her yılın beyanı bır sonraki yıl yapılır.

diyaliz merkezleri ve hastanelerde kapasiteyi yazarken hasta sayısını neye göre baz alıyoruz. diyaliz merkezlerinde özellikle nasıl bir yol izleniyor.