Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tehlikeli atık beyanları için uzatma süresi verilmesi hakkında önemli duyuru

Konu, 'Tehlikeli Atıkların Kontrolü' kısmında Nefin tarafından paylaşıldı.

1. Nefin

Nefin Misafir

ÇED İzin Denetim Genel Müdürlüğü'nün internet sitesinde yapılan duyuru aşağıda yer almaktadır.

02.05.2014
    Tehlikeli Atık Beyanları İçin Uzatma Süresi Verilmesi Hakkında Önemli Duyuru
    2013 yılı tehlikeli atık beyanları için açık olan Tehlikeli Atık Beyan Sistemi (TABS), Mart ayı sonu itibariyle kapanmıştır.
    Ancak;
    1-Süresi içinde 2013 yılı tehlikeli atık beyanlarında hatalı veya eksik giriş yapan tesislere,

2-İl Müdürlüklerince yapılan inceleme sonucu beyan işlemi yapması gerektiği halde yapmadığı tespit edilen tesislere, yeni giriş ve güncelleme yapmak üzere 30 Mayıs 2014 tarihine kadar 5 günü aşmayacak şekilde belirlenen tarih aralıklarında Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüklerince uzatma süresi verilebilecektir.
    Uzatma süresi almak üzere Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüklerine dilekçe ile başvurulması gerekmektedir.
    Bu tarihten sonra 2013 yılı tehlikeli atık beyanları için uzatma süresi verilmeyecektir.

http://www.csb.gov.tr/gm/ced/index.php?Sayfa=haberdetay&Id=12978

2. kzbn_53

kzbn_53 CMNet Üyesi

Merhaba arkadaşlar Tehlikeli atık beyanı için uzatma süresi verilmesinden sonra başvuran oldu mu ? ben 5 mayısta bir dilekçe yazdım henüz dönüş yapılamadı. Arıyorum ulaşamıyorum. Bu konuda bilgisi olan varmı ?

Tehlikeli atık beyanları için uzatma süresi verilmesi hakkında önemli duyuru konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Kullanım süresi geçmiş kimyasallar- tehlikeli atık kodu

Arkadaşlar merhaba, Kullanım süresi dolmuş, geçmiş kimyasalların atık kodu ne olabilir ben baktım yönetmeliklere ama anlayamadım :(
  2. Bakanlık; http://www.csb.gov.tr/gm/ced/ "Önemli Duyuru" konulu duyuru

Arakdaşlar Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ewb sitesinde "Önemli Duyuru" başlıklı duyuru yapılmıştır. İçeri aşağıda belirtildiği şekildedir; "12.11.2010 tarihli ve 27757 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren “Çevre Görevlisi ve Çevre Danışmanlık Firmaları Hakkındaki Yönetmelik”in Çevre görevlilerinin yükümlülüklerini açıklayan 10. maddenin 1. fıkrasının c bendinde;...
  3. Tehlikeli atık beyanları

Sistem Eylül ayında yeniden açılacak deniyordu ancak henüz bir haber yok. Bilgisi olan var mı ?
  4. Çok tehlikeli işlerde görevlendirilebilecek (c) sınıfı iş güvenliği uzmanları hakkında önemli duyuru

Merhaba, İSG Katip'te aşağıdaki duyuruya rastladım. Çalışma Bakanlığı'nın sitesindeki duyuruya buradan ulaşabilirsiniz, İSG Katip'teki ekran görüntüsünü de ekte görebilirsiniz. Konu hakkında detaylı bilgisi olan kişiler paylaşımda bulunursa iyi olur. İyi çalışmalar. Çok Tehlikeli İşlerde Görevlendirilebilecek (C) Sınıfı İş Güvenliği Uzmanları Hakkında Önemli Duyuru !!! Bilindiği üzere...
  5. Tehlikeli atık beyanları hk.

02.05.2014 Tehlikeli Atık Beyanları İçin Uzatma Süresi Verilmesi Hakkında Önemli Duyuru 2013 yılı tehlikeli atık beyanları için açık olan Tehlikeli Atık Beyan Sistemi (TABS), Mart ayı sonu itibariyle kapanmıştır. Ancak; 1-Süresi içinde 2013 yılı tehlikeli atık beyanlarında hatalı veya eksik giriş yapan tesislere, 2-İl Müdürlüklerince yapılan inceleme sonucu beyan işlemi yapması...