• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Tehlikeli atık beyanları

E. Cihan

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
N/A Environment
Sistem Eylül ayında yeniden açılacak deniyordu ancak henüz bir haber yok. Bilgisi olan var mı ?

Şöyle ki, bir tesis için tehlikeli atık oluşmadığına dair boş beyan yapacağım ama sistem malum :) diyelim ki akşam yaptım, peki il çevreye verilmesi gereken dilekçe mecburen pazartesi gününe kalacak..O zaman ne olacak? :)

@Gül CAN
Aslolan online sistem üzerinden verilen son tarihe kadar TEHLİKELİ ATIK BEYANInın yapılmış olmasıdır. Çıktısını daha sonra da getirebilirsiniz. Tabi 1 ay sonra getirebilirsiniz demek değil bu. En kısa sürede getirip teslim etmelisiniz.

@Yasemin Aslantürk
Bir nüshası kendilerinde kalır diğer nüshası il müdürlüklerine gönderilir.

@Yasemin Aslantürk

Evet benim İl Müdürlüğüm istiyor Yasemin Hanım :) Diğer beyanları erkenden yapmıştım zaten ama son dakikada bir firmayla sözlşeme imzalandı da :)

@Ekrem.

Evet Ekrem Bey, pazartesi götürürüm olmadı bir şeycik olmaz:) Teşekkürler:)

@Yasemin Aslantürk
Mevzuatta yer almayan ve alması mümkün olmayan o kadar ufak ayrıntı işler var ki haliyle sadece mevzuata bakarak hareket etmeyin, yani mevzuattın ödün verilmez lakin fazlası istenebilir:D Ama sonuç itibariyle istenmiyorsa da size kalmış beyanı teslim edip etmemek.

@Gül CAN
Bişeycikler olmaz;)

@Ekrem.

Kullanıcı adı ve şifremi girdiğimde "Yetkili Tesisler" ekranı çıkıyor. Tesis adına tıkladığımda hiçbir şey olmuyor. Atık Beyan Formu uygulaması seçili bu arada.

Herkese Günaydın, Çevre Bilgi Sistemi olağan bir şekilde kapatılmıştır. Umarım geçici olarak bir süreliğine tekrar açılır. Bir kısmınızın beyan yapamadığını veya hatalı beyan yapıp düzeltemediğini düşünüyorum. Umarım sıkıntı yaşamazsınız.

@Ekrem.

Günaydın Ekrem Bey, umarım sıkıntı yaşamayız, teşekkürler destekleriniz için :)

Evet Yasemin Hanım, bence de çok güzel bir söz, insanların yaşama kavgası içinde bencilleştikleri şu dünyada güvenecek insan sayısı gerçekten yok denecek kadar az ;)

@cevreci_gokhan
Gün içinde şifrenizle beyan sistemini kontrol edin. Sistem açılsa dahi biz dahil hiçbirimizin haberi olmayacaktır muhtemelen:D

Sistemin tekrardan açıldığını farkettiğimiz zaman buradan bilgilendirirsek memnun olacağım. İnşallah yakın bir zamanda tekrardan açılır.