Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

tehlikeli atık geçici depolama alanı belgesi

Konu, 'Tehlikeli Atıkların Kontrolü' kısmında Erhan Akkuş tarafından paylaşıldı.

1. Erhan Akkuş

Erhan Akkuş CMNet Üyesi

Bu belgeyi almak için çevre orman'a bir dilekçe yazmak istiyorum. Kendim bir dilekçe hazırladım fakat bunu bir prosedürü varmıdır yada örnek dilekçesi diyeyim varsa paylaşırsanız sevinirim teşekkürler.

2. hanvey1105

hanvey1105 CMNet Üyesi

Cevap: tehlikeli atık geçici depolama alanı belgesi

bir prosedürü yok. bir üst yazıyla hazırladığınız evrakları ilgli yere sunuyorsunuz. o kadar

3. Arzu Akbunar

Arzu Akbunar CMNet Üyesi

Cevap: tehlikeli atık geçici depolama alanı belgesi

peki geçici depolama iznini almamız için hangi evraklara ihtiyacımız var? İstenilen bu belgeler ilgili yönetmeliğin hangi maddesinde yer alıyor. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim..

tehlikeli atık geçici depolama alanı belgesi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Tehlikeli atık geçici depolama alanı için acil eylem planı

Arkadaşlar öncelikle herkese selam. Geçici Depo Alanı için Acil Eylem Planı hazırlıyorum, hangi konuları ele almam gerekir acaba eğer hazırlayan veya bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim. Depo alanında tehlikeli atık (cüruf), ambalaj atıkları, kontamine atıklar, atık motor yağları gibi atıklar depolanacak.
  2. Tehlikeli atık gecici ara depolama alanı işletme talimatı

Arkadaşlar merhaba fabrikamızda bulunan tehlikeli atık geçici ara depolama sahasına tabela olarak asmak için işletme talimatı hazırlamam gerekiyor. elinde örnek işletme talimatı olan varsa paylaşabilirmi ?
  3. tehlikeli atık geçici depolama alanı

Merhabalar, Tehlikeli atıklar ile ilgili olarak hazırlayacağım sunuma yönetmeliğe uygun Tehlikeli atık geçici depolama alan resimleri de koymak istiyorum, netten araştırdım ama uygun alanlar ile ilgili görsel pek bulamadım. Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
  4. Tehlikeli Atık Geçici Depolama

Merhabalar, Tehlikeli atık geri kazanım veya Tehlikeli atık geçici depolama lisansı almak istiyoruz.Bu ikisinden hangisini tercih etmek akılcı olur ? Gereken fiziki ve bakanlığın istediği şartlar nelerdir? Bu lisansı alan arkadaşlarımız varsa yardımlarını bekliyorum.. Teşekkür ederim şimdiden..
  5. Geçici Atık Depolama Alanı Talimatı

Merhaba arkadaşlar, Geçici Atık Depolama Alanımız hakkında işletme aşamasında atık oluşumundan toplanmasına ve depolanıp, bertarafa gönderilmesine kadar tüm prosesleri kapsayan bir talimat oluşturmam gerekiyor. Bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz? (Alanımızda kağıt-karton, evsel atık, palet, kırık palet, teneke, tehlikeli atık yağ, plastik depolayacağız.)