Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tehlikeli atık geçici depolama alanı için acil eylem planı

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında alaattin ışık tarafından paylaşıldı.

 1. alaattin ışık

  alaattin ışık CMNet Üyesi

  Arkadaşlar öncelikle herkese selam. Geçici Depo Alanı için Acil Eylem Planı hazırlıyorum, hangi konuları ele almam gerekir acaba eğer hazırlayan veya bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim. Depo alanında tehlikeli atık (cüruf), ambalaj atıkları, kontamine atıklar, atık motor yağları gibi atıklar depolanacak.
   
 2. İsmet Arslan

  İsmet Arslan CMNet Üyesi

  o sorun aynen bende de var.
   
 3. capa

  capa CMNet Üyesi

  Mail adreslerinizi özelden gönderebilirseniz size konuyla ilgili yardımcı olabilirim.
  Saygılar
   
 4. Mutlu Güner

  Mutlu Güner CMNet Üyesi

  Tehlikeli atık geçici depolama alanı için oluşturduğunuz acil eylem planı hakkında bilgi vermeniz mümkün mü? Nasıl bir dosya hazırlanması gerekiyor?
   
 5. Mahmut Cimşit

  Mahmut Cimşit CMNet Üyesi

  ana hatları ile atık kodları ve atık sahası ile ilgili bilgiler gerekiyor atık sahası resimleri v.s v.s v.s
   
 6. Elif Cihan

  Elif Cihan CMNet Üyesi

  Örnek bir acil eylem planı var mıdır acaba ? bir de acil eylem planının yapılması gerekliliği nerede geçiyor tam olarak bilgilendirirseniz sevinirim.
   
 7. Gözde Yaşar

  Gözde Yaşar CMNet Üyesi

  Arkadaşlar bende alabilir miyim
   
 8. WalkMan

  WalkMan CMNet Üyesi

  Geçici depolama alanı ile ilgili Acil Eylem Plânı hazırlamak yükümlülüğü nerede geçiyor acaba ? Benim bildiğim kadarıyla Tehlikeli Atıkların Kontorlü Yönetmeliği'nde geçmiyor.
   
 9. selçukbykmrt

  selçukbykmrt CMNet Üyesi

  Bende tehlikeli atık geçici depolama alanı için acil eylem planı ile ilgili bende alabilirmiyim. selcukbuyukmurat@simsekege.com.tr. Teşekkürler
   
 10. Nilüfer Coşkun

  Nilüfer Coşkun CMNet Üyesi

  Arkadaşlar Merhaba,
  FirmamdaÇevre İzni kapsamında tehlikeli ve tehlikesiz atıklar ile ilgili acil durum eylem planı hazırlamam gerekmektedir. Yangın, savaş, kimyasal döküntü, doğal afet vs. hazırken, atık sahalar ile ilgili herhangi bir bilgi yazamıyorum. Açıkcası tam olarak ne yazacağımı bilemiyorum. Elinde olan arkadaşlar var ise paylaşırsanız memnun olurum. Teşekkürler.
   
 11. umarım işinizi görür:)
   

  Ekli Dosyalar:

 12. Nilüfer Coşkun

  Nilüfer Coşkun CMNet Üyesi

  Teşekkür ederim Yasemin Hanım, çok makbule geçti.
  İyi çalışmalar dilerim.
   
 13. Rica ederim, Sizede iyi çalışmlar
   
Tehlikeli atık geçici depolama alanı için acil eylem planı konusuna benzer içeriklerimiz
 1. tıbbi atık acil eylem planı

  acaba elinde tıbbi atık acil eylem planı olan varmı? acıl eylem planı olan arkadaslar paylaşırlarsa sevinirim. şimdiden teşekkürler
 2. tehlikeli atık geçici depolama alanı belgesi

  Bu belgeyi almak için çevre orman'a bir dilekçe yazmak istiyorum. Kendim bir dilekçe hazırladım fakat bunu bir prosedürü varmıdır yada örnek dilekçesi diyeyim varsa paylaşırsanız sevinirim teşekkürler.
 3. Tehlikeli atık gecici ara depolama alanı işletme talimatı

  Arkadaşlar merhaba fabrikamızda bulunan tehlikeli atık geçici ara depolama sahasına tabela olarak asmak için işletme talimatı hazırlamam gerekiyor. elinde örnek işletme talimatı olan varsa paylaşabilirmi ?
 4. tehlikeli atık geçici depolama alanı

  Merhabalar, Tehlikeli atıklar ile ilgili olarak hazırlayacağım sunuma yönetmeliğe uygun Tehlikeli atık geçici depolama alan resimleri de koymak istiyorum, netten araştırdım ama uygun alanlar ile ilgili görsel pek bulamadım. Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
 5. Geçici Atık Depolama Alanı Talimatı

  Merhaba arkadaşlar, Geçici Atık Depolama Alanımız hakkında işletme aşamasında atık oluşumundan toplanmasına ve depolanıp, bertarafa gönderilmesine kadar tüm prosesleri kapsayan bir talimat oluşturmam gerekiyor. Bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz? (Alanımızda kağıt-karton, evsel atık, palet, kırık palet, teneke, tehlikeli atık yağ, plastik depolayacağız.)