Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tehlikeli Atık Geçici Depolama

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Neşat Ören tarafından paylaşıldı.

1. Neşat Ören

Neşat Ören CMNet Üyesi

Merhabalar,
    Tehlikeli atık geri kazanım veya Tehlikeli atık geçici depolama lisansı almak istiyoruz.Bu ikisinden hangisini tercih etmek akılcı olur ? Gereken fiziki ve bakanlığın istediği şartlar nelerdir?
    Bu lisansı alan arkadaşlarımız varsa yardımlarını bekliyorum..
    Teşekkür ederim şimdiden..

2. Neşat Ören

Neşat Ören CMNet Üyesi

bilen yok mu arkadaşlarr??

Tehlikeli Atık Geçici Depolama konusuna benzer içeriklerimiz
  1. tehlikeli atık geçici depolama alanı belgesi

Bu belgeyi almak için çevre orman'a bir dilekçe yazmak istiyorum. Kendim bir dilekçe hazırladım fakat bunu bir prosedürü varmıdır yada örnek dilekçesi diyeyim varsa paylaşırsanız sevinirim teşekkürler.
  2. Tehlikeli atık gecici ara depolama alanı işletme talimatı

Arkadaşlar merhaba fabrikamızda bulunan tehlikeli atık geçici ara depolama sahasına tabela olarak asmak için işletme talimatı hazırlamam gerekiyor. elinde örnek işletme talimatı olan varsa paylaşabilirmi ?
  3. tehlikeli atık geçici depolama alanı

Merhabalar, Tehlikeli atıklar ile ilgili olarak hazırlayacağım sunuma yönetmeliğe uygun Tehlikeli atık geçici depolama alan resimleri de koymak istiyorum, netten araştırdım ama uygun alanlar ile ilgili görsel pek bulamadım. Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
  4. Arıtma Çamurları Tehlikeli atık geçici depolama izni

[COLOR=#141414][FONT=Georgia]Merhabalar, tesisime ( tehlikeli atık katagorisindeki arıtma çamurlarını depolayacağımız) tehlikeli atılarını geçici depolayabilecekleri yönetmelik standartlarına uygun bir geçici depolama alanı yaptım. Bunun için geçici depolama alanı izni İl Çevreden almak istiyorum ama acaba başvuru yaparken özellikle hazırlamam gereken bir form veya özel bi dilekçe varmı? Nasıl...
  5. Tehlikeli atık geçici depolama izni

elinde tehlikeli atık geçici depolama izni başvuru dilekçesi örneği varmı yada özel bir başvuru şartı varmıdır. ilk defa başvuracağım için detayını bilmiyorum