Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tehlikeli atık geri dönüşüm tesisi

Konu, 'Tehlikeli Atıkların Kontrolü' kısmında diienayzed tarafından paylaşıldı.

1. diienayzed

diienayzed CMNet Üyesi

Arkadaşlar merhaba Yalova ya yakın Kocaeli-Bursa-İstanbul üçgeninde tehlikeli atık alan lisanslı firma arıyorum

150110
    150202
    200121
    080317
    160107
    200135

kodlarında tehlikeli atık alan lisanslı firma arıyorum . yardımcı olursanız sevinirim.

Keziban Gümüş bunu beğendi.
  2. Keziban Gümüş

Keziban Gümüş CMNet Üyesi

15 01 10 atık kodunu tesisimize kabul edebiliriz.ortaklar geri dönüşüm bursa 0533 162 47 26 iletişime geçebilirsiniz benimle...

3. kevser harasli

kevser harasli CMNet Üyesi

Merhaba,
    15 01 10 ve 16 01 07 kodlu atıklarınızı alabilir, 15 02 02'nin de taşımasını gerçekleştirebiliriz. " kevser@erkageridonusum.com " adresinden iletişime geçebilirsiniz.

4. yagmurtemel

yagmurtemel CMNet Üyesi

150110,150202,200121,080317 kodlu atıklarınızı alabilir,diğer kodlu atıklarıda taşıyabiliriz."yaseatik@windowslive.com"adresinden ulaşabilirsiniz.

5. sdagtekin

sdagtekin CMNet Üyesi

20 01 35 kodunu bir tek firmam alabiliyor sanırım, 05545793622 iletişim numarası

Tehlikeli atık geri dönüşüm tesisi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. tehlikeli atık geri kazanım tesisi

tehlikeli atık geri kazanım tesisi teknik uygunluk raporu içerisinde - Tesisin bu Yönetmelik (tehlikeli atık yönetmeliği )ve diğer hukuki ve teknik düzenlemelerde istenen şartları yerine getirebileceğini gösterir, mali fizibiliteyi de içeren ve Atık Yönetimi Genel Esaslarına İlişkin Yönetmeliğin 8 inci maddesinde belirtilen atık yönetim planıyla uyumlu olduğunu gösterir rapor, bu rapor...
  2. Madeni atık yağ geri dönüşüm tesisi

Merhabalar, Atık yağ geri kazanım tesisinde çalışmaya yeni başlayan bir kişi olarak en büyük problemim geri kazanım sırasında tesiste koku problemi meydana gelmesi. Bunu gidermek için reaktörün kapagının ust kısmına ve kil ağırtma (koku kaynakları) tankının üstüne davlunbaz koyduk, buralardan cıkan gazları ise baca gazı arıtma sistemi (scrubber) ve aktif karbon sisteminden geçirerek atmosfere...
  3. tehlikesiz atık geri dönüşüm tesisi lisans yükleme sorunu

lisans başvurusu için yükleme yapıyoruz teknik uygunluk raporunu yüklerken imzalama aşamasında bu hatayı alıyorum boyut 7.8 mb sıkıntının ne olduğunu bulamadım yardımcı olabilecek varsa sevinirim
  4. Tehlikeli atık geri kazanım tesisi

Merhabalar, Danışmanı olduğum bir firma tehlikeli atık geri kazanım tesisi lisansı almak istiyor. Bu konuyla ilgili gerekli bilgiler için Tehlikeli Atıkların Kontrolü Yönetmeliğine baktım fakat ara depolama ve bertaraf tesisleri için yapılması gerekenler var ben geri kazanım tesisi için yapmam gereken işlemleri, gerekli kriterleri nerden bulabilirim??
  5. Tehlikesiz atık geri dönüşüm tesisi lisans eksiklikleri

1-Sunulan raporun incelenmesi sonucunda formata uygun hazırlanmadığı görülmüştür. Raporun Çevre Kanununca Alınması Gereken İzin ve Lisanslar Hakkında Yönetmeliğin Ek-3C sinde yer alan Tehlikesiz Atıkların Geri Kazanım tesisleri için verilen Teknik Uygunluk Raporu formatı doğrultusunda hazırlanarak bilgi ve belgelerin sunulması gerekmektedir. denmektedir bu formata bir türlü ulaşamadım yardım...