Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tehlikeli atık kısmına giren endüstriyel atıklar?

Konu, 'Çevre ve Atık Yönetimi' kısmında Ruken Ekinci tarafından paylaşıldı.

1. Ruken Ekinci

Ruken Ekinci CMNet Üyesi

Merhabalar..
    tehlikeli atık kısmına giren inorganik endüstriyel atıklar hakkında google ve kütüphanemizde kaynak bulamadım. bana yardımcı olurmusunuz? sunum yapmalıyım ama teorik bilgi bulamıyorum hiç.

2. Selma Akdoğan

Selma Akdoğan CMNet Üyesi

Tehlikeli Atıkların Kontrolü Yönetmeliği ve Atık Yönetimi Genel Esaslarına İlişkin Yönetmelikten faydalanabilirsiniz.

Tehlikeli atık kısmına giren endüstriyel atıklar? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. tehlikeli atıklar

tehlikeli atıklar beyanında bulunan kapasite raporuna nasıl ulaşabilirim bu raporun şablonunu nasıl ulaşabilirim....teşekkür ederim
  2. Evlerimizdeki tehlikeli atıklar

Merhaba arkadaşlar, Çevre mühendisleri olarak mesleğimizi sadece iş yerimizde değil evlerimizde de yaşamın olduğu her yerde uygulamamız gerekir ve bu uygulamalara da öncülük ederek toplumumuzu bilinçlendirmemiz gerekir diye düşünüyorum. Buna istinaden Çevre ve Orman Bakanlığının hazırladığı ve kamuya ücretsiz sunduğu "Evlerimizdeki Tehlikeli Atıklar" kitabını sizlerle paylaşmak...
  3. Tehlikeli atık, atık yağ, bitkisel atık yağ ne kadar süre tankta yada araçta bekletilebilir ?

Arkadaşlar atık yağların tesislerde depolanma süresi yönetmeliğe göre 3 ay.. ancak taşıma şirketi bu yağı aldıktan sonra ne kadar süre tankında yada aracında bekletebilir. ?
  4. Ambalaj ve tehlikesiz atık tat'larda çıkan tehlikeli atıklar

merhaba arkadaşlar, ambalaj ve tehlikesiz atık toplama ayırma tesislerinde atık ayrıştırılması sırasında çıkan tehlikeli atıkları depolamak için tehlikeli atık sahası yapılmasına gerek var mı acaba? ambalaj ve tehlikesiz atık toplama ayırma tesislerinde çalışan arkadaşlardan yardım bekliyorum. bu konuda uygulama yapmış olan varsa nasıl bir yol izlemeliyim acaba?
  5. Tehlikeli atık ve tehlikeli atıkları yakma tesisleri

merhabalar tehlikeli atık ve tehlikeli atıkları yakma tesisleri hakkında ödevim var. Yardımcı olabilecek varsa sevinirim