Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tehlikeli atık lisansı almak hakkında

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında şükran tarafından paylaşıldı.

1. şükran

şükran CMNet Üyesi

öncelikle herkese merhaba. tat tesisinde çalışmaktayım tesisimiz sadece tehlikesiz atıkları kabul ediyor. tehlikeli atıkları da kabul etmek için tesis te sağlanması gereken şartlar nelerdir. tehlikeli atık toplama ayırma lisansı almak için ne yapmam gerekir öncelikle nereden başlamalıyım.. şimdiden teşekkürler

2. Mahmut Cimşit

Mahmut Cimşit CMNet Üyesi

tehlikeli atık toplama ayırma tesisi varda bizim mi haberimiz. yok:)
    tehlikeli atıkları için ara depolama tesisleri vardır. bunun içinde yönetmelik gerekli açıklamaları yapıyor.

İpekszksn bunu beğendi.
  3. İpekszksn

İpekszksn CMNet Üyesi

Tehlikeli Atıkların Kontrolü Yönetmeliği' ni okumakla başlayabilirsiniz işe..

şükran bunu beğendi.
Tehlikeli atık lisansı almak hakkında konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre izini almak için tehlikeli atık alanı düzenlenmesi

Çevre izini almak için şuan fabrikamızda bulunan tehlikeli atık alanımızı düzenlememiz uygun hale getirmemiz gerekmekte.Nasıl yapmalıyız? Motor yağları şanzıman yağları ve arıtma çamuru atıklarımız bulunmakta.Yönetmelikte toprağa karışması önlenmeli kapalı alan olması gibi kriterler gördüm.Bunun dışında neler yapmak gerekir. Yağlar döküldüğünde toprağa karışmasın diye kanal yapmak mecburi...
  2. Tehlikeli atık taşıma lisansı hk.

Merhabalar.. Tehlikeli atık taşıma lisansında araçlarda aranan özellikler nelerdir ? Herhangi bi model ve yaş sınırlamsı var mı ? Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.. Teşekkürler..
  3. Tehlikeli atık taşıma lisansı hakkında

Tehlikeli atık taşıma lisansı almak istiyorum sağlamam gereken kriterler nelerdir.yardımcı olursanız çok sevinirim..
  4. Tehlikeli atık geri kazanım lisansı

Merhaba, Çalışmakta bulunduğu TAT tesisine tehlikeli atık geri kazanımı eklemek istiyoruz. Bunun için yönetmelikte hangi teknik şartların sağlanması gerektiğine ilişkin bilgi bulamadım. Örneğin tesis alanının kaç metrekare olması gerektiği,tesis alanının üstü açık veya kapalı olması gibi...
  5. Tehlikeli atık taşıma lisansı alma

tehlikeli atık taşımak için araçlarımıza lisans alacağız tse den uygunluk belgesi alındı daha sonrakı adım nedir. Acilen lazım benden önce lisans alınmış yenıleme yapacağız