Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tehlikeli atık taşıma aracı lisans yenileme

Konu, 'Tehlikeli Atıkların Kontrolü' kısmında ceren123 tarafından paylaşıldı.

1. ceren123

ceren123 CMNet Üyesi

Arkadaşlar;
    Tehlikeli atık taşıma aracı lisans yenileme aşamasında yeni başvuru gibi mi başvuru yapıyoruz?

2. Kaan Kurt

Kaan Kurt CMNet Üyesi

Evet aynı şekilde.Bütün gerekli evrakları ve arabayı istiyorlar.

ceren123 bunu beğendi.
  3. Hurricane

Hurricane CMNet Üyesi

Tehlikeli atık taşıma firmalarına ulaşamıyorum bilen arkadaş varsa linkini ya da listesini paylaşabilir mi?

Emre Efe bunu beğendi.
  4. Emre Efe

Emre Efe CMNet Üyesi

Hangi bölgeden arıyorsunuz

5. Hurricane

Hurricane CMNet Üyesi

6. Emre Efe

Emre Efe CMNet Üyesi

Tehlikeli atık taşıma aracı lisans yenileme konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Tehlikeli Atık Bertarafında Lisans almış firmaların atık kodları HK.

İyi Günler. Tehlikeli Atık Bertarafı kapsamında izin lisans almış firmaları ve atık kodlarını daha önceden http://www.atikyonetimi.cevreorman.gov.tr/lisans.html adresinden Tehlikeli Atık Geri Kazanım / Bertaraf Tesisleri kısımında bakabiliyorduk,fakat şu anda kullanıcı adı şifre istiyor.Geçici faaliyet belgesi veya Çevre izni almış firmalar kısımında ilgili atık kodları...
  2. Tehlikeli atık taşıma lisansı hk.

Merhabalar.. Tehlikeli atık taşıma lisansında araçlarda aranan özellikler nelerdir ? Herhangi bi model ve yaş sınırlamsı var mı ? Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.. Teşekkürler..
  3. Tehlikeli atık taşıma lisansı hakkında

Tehlikeli atık taşıma lisansı almak istiyorum sağlamam gereken kriterler nelerdir.yardımcı olursanız çok sevinirim..
  4. Ulusal tehlikeli atık taşıma formu

tehlikesiz atık toplama-ayırma tesisinin tehlikeli atık taşıma atık formu almasına gerek var mı? varsa nasıl başvurulacak?
  5. Tehlikeli atık taşıma lisansı alma

tehlikeli atık taşımak için araçlarımıza lisans alacağız tse den uygunluk belgesi alındı daha sonrakı adım nedir. Acilen lazım benden önce lisans alınmış yenıleme yapacağız