Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tehlikeli atık taşıma lisansı alma

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında metin açıkgöz tarafından paylaşıldı.

1. metin açıkgöz

metin açıkgöz CMNet Üyesi

tehlikeli atık taşımak için araçlarımıza lisans alacağız tse den uygunluk belgesi alındı daha sonrakı adım nedir. Acilen lazım

benden önce lisans alınmış yenıleme yapacağız

2. Cansu Güner

Cansu Güner CMNet Üyesi

banada bilgi lazım

3. Abdulkerim Doğam

Abdulkerim Doğam CMNet Üyesi

ben tıbbi atık için böyle bir check list hazırlamıştım. bunlara ilave olarak firma lisans ücreti ve araç lisans ücretlerini yatıracaksınız. sonra da bir dilekçe ile il müdürlüğüne vereceksiniz.

Ekli Dosyalar:

4. Akif Güvercin

Akif Güvercin CMNet Üyesi

Atıkların Kara yolunda taşınmasına dair yönetmelikte açık açık yazıyor. Bakarsanız neler yapılması gerektiğini göreceksiniz...

İyi çalışmalar...

Tehlikeli atık taşıma lisansı alma konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Tehlikeli atık taşıma lisansı il çevre müdürlüğü başvuru belgeleri

Arkadaşlar merhaba, Elinizde,Tehlikeli Atık Taşıma Lisansı İl Çevre Müdürlüğü Başvuru Belgelerinde istenen; -Kaza anında insan ve çevre sağlığına olabilecek olumsuz etkilerin en aza indirilmesi için alınacak tedbirler, -Olabilecek kazalara karşı ilk müdahale ve ilk yardımda kullanılacak malzemeler, ile ilgili örnek oluşturabilecek bilgi ya da belgeler var mı ? Yardımcı olursanız...
  2. Tehlikeli atık taşıma lisansı hk.

Merhabalar.. Tehlikeli atık taşıma lisansında araçlarda aranan özellikler nelerdir ? Herhangi bi model ve yaş sınırlamsı var mı ? Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.. Teşekkürler..
  3. Tehlikeli atık taşıma lisansı hakkında

Tehlikeli atık taşıma lisansı almak istiyorum sağlamam gereken kriterler nelerdir.yardımcı olursanız çok sevinirim..
  4. Ulusal tehlikeli atık taşıma formu

tehlikesiz atık toplama-ayırma tesisinin tehlikeli atık taşıma atık formu almasına gerek var mı? varsa nasıl başvurulacak?
  5. Tehlikeli atık taşıma aracı lisans yenileme

Arkadaşlar; Tehlikeli atık taşıma aracı lisans yenileme aşamasında yeni başvuru gibi mi başvuru yapıyoruz?