Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tehlikeli atık taşıma lisansı hk.

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Neşat Ören tarafından paylaşıldı.

1. Neşat Ören

Neşat Ören CMNet Üyesi

Merhabalar..
    Tehlikeli atık taşıma lisansında araçlarda aranan özellikler nelerdir ? Herhangi bi model ve yaş sınırlamsı var mı ? Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim..
    Teşekkürler..

2. Burçin Hekimoğlu

Burçin Hekimoğlu CMNet Üyesi

Offf offf çok karın ağrılı bir süreç bu
    TSE ile başlayacaksınız işe :S
    sonrasında il çevreye evrakları ibraz etmeniz gerekecek. Bunlar arasında Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası var ki bunu sigorta şirketleri bile adam gibi bilmiyordu. Şimdi ne durumda bilmiyorum. TSE sayfasında gerekli şartları belirten dosyayı indirerek TSE uygunluk belgesi için araçları TSE ye götürmeniz gerekecek. Yangın tüpleri ve ilk yardım setleri birde topraklamalarına çok dikkat ediyorlar. Araç sürücülerinin belgeleri K belgesi ve ADR belgeleri isteniyor bunlar sıkıntı olan noktaları.
    Kolay gelsin...

3. Neşat Ören

Neşat Ören CMNet Üyesi

Benim kafama takılan araçlarda yaş sınırı var mı ? mesala 96 model bi aracı kullanabiliyomuyuz ?
    Teşekkürler..

4. Burçin Hekimoğlu

Burçin Hekimoğlu CMNet Üyesi

aldığım sene böyle bir sınır yoktu. TSE net bir şekilde aydınlatır bu konuda. Sadece kiralık araçlarda 1 yıl en az süre olmasını istiyorlardı. Şartları sağladıktan sonra sınır yok diye biliyorum. Ama dediğim gibi TSE bu konuda net cevap verir.
    Kolay gelsin.

Tehlikeli atık taşıma lisansı hk. konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Tehlikeli atık taşıma lisansı il çevre müdürlüğü başvuru belgeleri

Arkadaşlar merhaba, Elinizde,Tehlikeli Atık Taşıma Lisansı İl Çevre Müdürlüğü Başvuru Belgelerinde istenen; -Kaza anında insan ve çevre sağlığına olabilecek olumsuz etkilerin en aza indirilmesi için alınacak tedbirler, -Olabilecek kazalara karşı ilk müdahale ve ilk yardımda kullanılacak malzemeler, ile ilgili örnek oluşturabilecek bilgi ya da belgeler var mı ? Yardımcı olursanız...
  2. Tehlikeli atık taşıma lisansı hakkında

Tehlikeli atık taşıma lisansı almak istiyorum sağlamam gereken kriterler nelerdir.yardımcı olursanız çok sevinirim..
  3. Ulusal tehlikeli atık taşıma formu

tehlikesiz atık toplama-ayırma tesisinin tehlikeli atık taşıma atık formu almasına gerek var mı? varsa nasıl başvurulacak?
  4. Tehlikeli atık taşıma lisansı alma

tehlikeli atık taşımak için araçlarımıza lisans alacağız tse den uygunluk belgesi alındı daha sonrakı adım nedir. Acilen lazım benden önce lisans alınmış yenıleme yapacağız
  5. Tehlikeli atık taşıma aracı lisans yenileme

Arkadaşlar; Tehlikeli atık taşıma aracı lisans yenileme aşamasında yeni başvuru gibi mi başvuru yapıyoruz?