Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tehlikeli atık yakma tesisi boyutlandırılması

Konu, 'Tehlikeli Atıkların Kontrolü' kısmında ayşee tarafından paylaşıldı.

1. ayşee

ayşee Misafir

Merhaba ben çevre mühendisi adayıyım ve projemde bazı sorunlar yaşıyorum. Rica etsem bana tehlikeli atık yakama tesisi boyutlandırılması konusunda yardım eder misiniz??

2. Melis Kara

Melis Kara CMNet Üyesi

Merhaba,
    Ekte yer alan dosyaları inceleyebilirsiniz.
    İyi çalışmalar

Ekli Dosyalar:

Fatih Özcan ve Sumeyye Yalçın bunu beğendi.
  3. ayşee

ayşee Misafir

Çok teşekkür ederim..

4. Melis Kara

Melis Kara CMNet Üyesi

Rica ederim, iyi çalışmalar.

Tehlikeli atık yakma tesisi boyutlandırılması konusuna benzer içeriklerimiz
  1. İstanbul kemerburgaz kimyasal atık yakma tesisi

İstanbul Kemerburgaz kimyasal atık yakma tesisi hakkında bilgisi olan varmı gazetede haber yapacağım.tesis kapatılmış ama hala izinsiz çalışıyormuş gibi duyumlar aldık nasıl araştırabiliriz teşekkürler
  2. tıbbi atık yakma tesisi

merhaba arkadaşlar size bir sorum olacaktı, tıbbi atık yakma tesisi kurulmak isteniyor ve bu tesisin kurulması için gerekli bilgi ve dökümanlar nelerdir, tıbbi atıklar kontrolü yönetmeliğinde bununla ilgili bir bilgi bulamadım, şimdiden çok teşekkür ediyorum.
  3. atık yağ yakma tesisi

Burdur da bulunan Çİmento fabrİkasinda atik yaĞ yakmak İstİyoruz. Bunun İÇİn neler yapmam gereklİ. Tesİste dÖner firini isitmak İÇİn fuel-oİl kullaniliyor sİstem deĞİŞİklİĞİne gİtmeden atik yaĞi kullanabİlİr mİyİz? Bu sorularima cevap verİrsenİz sevİnİrİm :)
  4. Tıbbi atık yakma tesisi tasarımı yardım

merhaba tıbbi atık yakma tesisi tasarımı konulu bitirme ödevi yapıoruz sunumunu hazırlıcaz sunumla ilgili yardım ederseniz seviniriz şimdiden teşekkürler..
  5. Tehlikeli atık ve tehlikeli atıkları yakma tesisleri

merhabalar tehlikeli atık ve tehlikeli atıkları yakma tesisleri hakkında ödevim var. Yardımcı olabilecek varsa sevinirim