Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tehlikeli atıklar, çevreye verdiği zararlar veya çevre sağlığı ilgili elinde seminer dökümanı olan?

Konu, 'Tehlikeli Atıkların Kontrolü' kısmında pinkdeath tarafından paylaşıldı.

1. pinkdeath

pinkdeath CMNet Üyesi

Tehlikeli atıklar, çevreye verdiği zararlar veya çevre sağlığı ilgili elinde seminer dökümanı olan varsa paylaşabilir mi?

Tehlikeli atıklar, çevreye verdiği zararlar veya çevre sağlığı ilgili elinde seminer dökümanı olan? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre Danışmanlık veya çevre ile ilgili ölçüm analiz laboratuvarı açmak hakkında...

Herkese selamlar çevre mühendisliğinin kapsamı aslındagerçekten çok güzel bence, bir çevre mühendisi olarak yapabileceğimiz bir sürü iş var fakat genelde ekonominin talep değilde arz tarafında yer aldığı için yaptığımız işler fabrika sahipleri ve üreticiler genelde çevre mevzuatını çevre ile ilgili işleri pek sevmezler yinede kanunlar gereği çed raporları hazırlanmalı ölçümler yapılmalıdır...
  2. Taş Ocaklarının Çevreye Olan Etkileri ve Çevre Kanunca Alınması Gereken lisans konuları

taş ocakları hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursanız elinizde bunlarla ilgili slayt falan varsa paylaşırsanız sevinirim..
  3. Elinde örnek paket arıtma projesi olan varmıııı?yardım lütfennnn

Elinde hesaplamaları ve çizimleri olan paket arıtma projesi olan varsa paylaşırsanız çok sevinirimmm not alıcam projeden elimde sadece 1 tane örnek var onunlada çok yol alamadım:((
  4. Elinde örnek paket arıtma projesi olan var mı? yardım lütfen

Elinde hesaplamaları ve çizimleri olan paket arıtma projesi olan varsa paylaşırsanız çok sevinirimmm not alıcam projeden elimde sadece 1 tane örnek var onunlada çok yol alamadım:((
  5. Iş güvenliği sağlığı staj defteri örneği elinde olan varmı?

Merhabalar kolay gelsin.. Stajımı iş güvenliği ve sağlığı üzerine yapıyorum.. Elinde bu bölümle alakalı staj defteri örneği olan varsa yardımcı olabilirmi acaba...