Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tehlikeli atiklar (döküman)

Konu, 'Tehlikeli Atıkların Kontrolü' kısmında Duygu Dilek tarafından paylaşıldı.

1. Duygu Dilek

Duygu Dilek CMNet Üyesi

merhaba arkadaşlar,
    Tehlikeli atıklar dersinde makale yazılacak.Benim konum ise ÖZEL ATIKLAR VE BERTARAFI ;
    Asbest atılar
    Boya atıkları
    filtre atıkları yağ atıklar
    çeşitli çözgenler
    sprey kutuları vb. gibi tehlikeli özel atık olarak değerlendirdiğiniz konularla ilgili eger elinizde döküman varsa paylasabilir misniz ?

2. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

Merhabalar, aşağıdaki linklerde tehlikeli atıklar ile ilgili kılavuz ve sunumları bulacaksın. Kolay gelsin..

http://atikyonetimi.cevreorman.gov.tr/atikyonetimi/AnaSayfa/solmenu/kilavuzlar.aspx?sflang=tr

http://atikyonetimi.cevreorman.gov.tr/atikyonetimi/AnaSayfa/solmenu/atiksempozyumu.aspx?sflang=tr

Duygu Dilek bunu beğendi.
  3. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Ekteki dosyaları inceleyebilirsiniz.

Kolay gelsin

Ekli Dosyalar:

4. Duygu Dilek

Duygu Dilek CMNet Üyesi

Tehlikeli atiklar (döküman) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. tehlikeli atıklar

tehlikeli atıklar beyanında bulunan kapasite raporuna nasıl ulaşabilirim bu raporun şablonunu nasıl ulaşabilirim....teşekkür ederim
  2. Evlerimizdeki tehlikeli atıklar

Merhaba arkadaşlar, Çevre mühendisleri olarak mesleğimizi sadece iş yerimizde değil evlerimizde de yaşamın olduğu her yerde uygulamamız gerekir ve bu uygulamalara da öncülük ederek toplumumuzu bilinçlendirmemiz gerekir diye düşünüyorum. Buna istinaden Çevre ve Orman Bakanlığının hazırladığı ve kamuya ücretsiz sunduğu "Evlerimizdeki Tehlikeli Atıklar" kitabını sizlerle paylaşmak...
  3. Hastanede oluşan tehlikeli atıklar

Arkadaşlar hastanede oluşan ve tehlikeli atık sınıfına giren maddeler nelerdir ve nasıl toplanır nasıl depolanır bununla ilgili bie eğitim slaytı olan varmı ? Teşekkürler
  4. Tehlikeli Atıklar Ön İşleme Ara Depolama

Arkadaşlar tehlikeli atık ön işleme ara depolama tesisine ait kimyasal atıksu arıtma tesisi örnek projesi elinde olan varsa yardımcı olabilir misiniz ?
  5. Nerde bu tehlikeli atıklar

Günaydın Arkadaşlar.. Tehlikeli atık kontrol yönetmeliğinde bir sürü kod var biliyorsunuz. Bu kodların üretildiği atıklar hangi sanayi tesislerinde oluşuyor.. Misal : 07 02 kod başlığı : plastik, sentetik kauçuğun ve yapay elyafların İFTKlarından kaynaklanan atıklar diyor arkadaşlar. Plastik PVC ile ilgili fabrikaları arıyorum atığımız oluşmuyor diyorlar.. nerede oluşuyor bu atıklar ?? 07 01,...