Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tehlikeli Atıklar Ön İşleme Ara Depolama

Konu, 'Atıksuların Arıtılması' kısmında Tuğçe Kökbaş tarafından paylaşıldı.

1. Tuğçe Kökbaş

Tuğçe Kökbaş CMNet Üyesi

Arkadaşlar tehlikeli atık ön işleme ara depolama tesisine ait kimyasal atıksu arıtma tesisi örnek projesi elinde olan varsa yardımcı olabilir misiniz ?

Tehlikeli Atıklar Ön İşleme Ara Depolama konusuna benzer içeriklerimiz
  1. tehlikeli atıklar

tehlikeli atıklar beyanında bulunan kapasite raporuna nasıl ulaşabilirim bu raporun şablonunu nasıl ulaşabilirim....teşekkür ederim
  2. Evlerimizdeki tehlikeli atıklar

Merhaba arkadaşlar, Çevre mühendisleri olarak mesleğimizi sadece iş yerimizde değil evlerimizde de yaşamın olduğu her yerde uygulamamız gerekir ve bu uygulamalara da öncülük ederek toplumumuzu bilinçlendirmemiz gerekir diye düşünüyorum. Buna istinaden Çevre ve Orman Bakanlığının hazırladığı ve kamuya ücretsiz sunduğu "Evlerimizdeki Tehlikeli Atıklar" kitabını sizlerle paylaşmak...
  3. Tehlikeli Atıklar Geçici Depolama İşlemi Yardım Lütfen

Merhaba arkadaşlar. Bir tesisimizde çıkan atıkların geçici olarak tesis içinde depolanmasını istiyoruz. Atığımız arıtma çamuru olmakla beraber tehlikeli atık sınıfına göre (m) sınıfına girmektedir. Bu atığımızın analizi sonucunda sınır değerleri altında ve ya üstünde çıkması durumunda nasıl bir yol izleyebilirim ve başvuruları nasıl yapabilirim . Yardımcı olursanız çok sevinirim yönetmelik...
  4. Nerde bu tehlikeli atıklar

Günaydın Arkadaşlar.. Tehlikeli atık kontrol yönetmeliğinde bir sürü kod var biliyorsunuz. Bu kodların üretildiği atıklar hangi sanayi tesislerinde oluşuyor.. Misal : 07 02 kod başlığı : plastik, sentetik kauçuğun ve yapay elyafların İFTKlarından kaynaklanan atıklar diyor arkadaşlar. Plastik PVC ile ilgili fabrikaları arıyorum atığımız oluşmuyor diyorlar.. nerede oluşuyor bu atıklar ?? 07 01,...
  5. Tehlikeli atiklar (döküman)

merhaba arkadaşlar, Tehlikeli atıklar dersinde makale yazılacak.Benim konum ise ÖZEL ATIKLAR VE BERTARAFI ; Asbest atılar Boya atıkları filtre atıkları yağ atıklar çeşitli çözgenler sprey kutuları vb. gibi tehlikeli özel atık olarak değerlendirdiğiniz konularla ilgili eger elinizde döküman varsa paylasabilir misniz ?