• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı

Orbay Ersen

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Bilecik Demir Çelik San. ve Tic. A.Ş.
Merhaba arkadaşlar. Tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı eğitimi almak istiyorum, Ankara'da eğitim kurumu önerebilecek var mı?

merhaba,
türk loydu ve tügem istanbulda eğitim veren yerlerden benim bildiğim. Ben tügemi tavsiye ettikleri için bu hafta oraya başlayacağım.Ücret konusunda nerede ise aynılar.İndirim isterseniz yapıyorlar. türk loydu çmo-kmo ile anlaşmalı 20% indirim yapıyor.
bilginize

Türk Loydunu da ben tavsiye edeyim o zaman. Türk loydundan eğitim aldım. Gerek eğitimi, gerekse de ders aralarında sunulan kurabiyeleri ve öğlen yemekleri süperdi....

şu an bakanlık tmgd sınavı yapmıyor ama bildiğim kadarıyla. aralık sınavını yapmadılar :s iyice araştırmakta fayda var.

@lizzie
Almış olmak için alındığı için zaten sadece kurs zengin edildi :) o haberlerde falan çıkan bilmem kaç bin ek iş :) o kadar beleş olsa oh ne ala. Benim gittiğim kursta sırf bu yüzden bankacı öğretmen vs bi dolu alakasız hatta psikolog vardı şaka gibi :)

şirketimizi sürekli tmgd'ler arayıp duruyor. listede isminiz var tm faaliyet belgesi almanız gerekli diye. bu adamlar bu listeyi nereden bulmuşlar bir fikri olan var mı?

Edevlet/ehizmetler/Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı/Firma İşlemleri/Firma Sorgulama/ Belge türünden Tmfb yi seçip İl ve ilçe bazında firmalara isteyen herkes ulaşabilir. Tmgd işini daha kimse doğru düzgün bilmediğinden,ve piyasada Büyük Osgb ve Çevre firmalarının da bu işe girmesinden dolayı firma ayarlamak epey zor.

Merhaba arkadaşlar,
tugem de adr eğitimimi tamamladım, ben kurtsab memnun kaldım, özellikle Savaş hoca konuya çok hakimdi, (Maltepe şubesi)
sizlere de tavsiye ederim. Bu sayfada yazan arkadaşların tavsiyeleri üzerine gitmiştim,
tekrar teşekkür ederim.