• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Tehlikeli maddeler ve tehlikeli atik zorunlu mali sorumluluk sigorta

R.Toprakci

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
ELİPS PLASTİK GERİ DÖNÜŞÜM
Arkadaşlar Merhaba
Endüstriyel Atık Yönetim Planı hazırlıyorum Tehlikeli Maddeler ve Tehlikeli Atık Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası yok. Bunun için napmam gerekiyor?

@oknt BİLDİĞİN ŞEKİLDE YAP KARDEŞ SENDEN ŞAHSIM ADINA YARDIM TALEP ETMEDİM YARDIMCI OLMANIDA İSTEMEM KALSIN SENDE O. KONUYLA ALAKASI YOK AMA AYLIK DEĞERLENDİRMENİN O Kİ SİZ OLAYI KAVRAMIŞSINIZ YA ÇOK BİLİYORSUNUZ YA SADECE RAPORA EKSİKLİK YAZMANIZ SİZİ KURTARMAZ. EKSİKLİK VARSA İL ÇEVREYEDE BİLDİRİM ŞART OLUYOR. NEYSE DAHA FAZLA UZATMAYA GEREK YOK YAZDIKLARIMI NEREYE ÇEKERSENİZ ÇEKİN..

@brkcfc 1.si burası forum burada yazılanlar herkes yararlansın diye yazılır. Biz mevzuata göre olması gerekeni söylüyoruz. Neyin derdindesin kardeş. Amacın ne? Kimsenin seninle tartışmaya niyeti yok zaten. Olması gereken neyse onu söylüyoruz. Bilmiyorsan yanlış yönlendirmeyeceksin.

Çevre İl Müdürlüğünün sahaya inip, rastgele firmalara girip Mali Sorumluluk Sigortası olup olmadığını sorguladığını, olmayana cezai işlem uyguladığını gördüm. Riske atmayın yaptırın arkadaşlar

Hatta bir önceki tarihli poliçelere de bakabiliyorlar. zaten bir kere yaptırırsanız otomatik olarak sigorta şirketleri her yıl yenileyecektir.

@Hasan ARIKAN
kesinlikle katılıyorum ayrıca artık il müdürlüğü uygunluk yazısını vermiyorlar zaten İstanbul'da Mali Sorumluluk Sigortası olmadığı zaman.

Bence her ev yaptırsın bu sigortayı sonuçta evlerden de pil, floresan lamba, bitkisel yağ çıkıyor hatta (EYP) evsel atık yönetim planı hazırlasınlar her yıl sunsunlar :p:p

Tehlikeli Md ve Tehlikeli Atık Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası poliçemizi yenileyeceğiz. Yangın poliçesi ile birleştirme düşüncesi muhasebecimiz tarafından önerildi. Mali sorumluluk sigortası poliçesi ile yangın poliçesini birleştirmenin mahsuru var mıdır? Tehlikeli Md ve Tehlikeli Atık Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası poliçesinin ayrı olma zorunluluğu ya da denetimlerde böyle istekler ile karşılaşan oldu mu, konu ile ilgili bilgisi ya da tecrübesi olan varsa paylaşabilir misiniz

Herkese İyi Forumlar ;
Naçizane olarak konu içerikleri açılmadan önce forumda daha önceden aynı konu ile ilgili bir bilgi paylaşımı olup olmadığını gözden geçirmeniz olacaktır.
Bence biraz daha araştırmacı olmamız gerekiyor. Konu ile ilgili neredeyse bütün bilgileri buradan ulaşabilirsiniz ->
Tehlikeli Atık Mali Sorumluluk Sigortası

Genede aklınıza konu ile ilgili bir şey takılırsa özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz. :)

"Yangın poliçesi" ile "Tehlikeli Madde ve Tehlikeli Atık Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası poliçesinin" birleştirilmesine dair bir mahsur var mı yok mu diye yazışmalarda göremedim ama konu ile ilgili yardımcı olabilir misiniz. teşekkürler ☺