• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Tehlikeli ve Özel Atıkların Yönetimi Eğitimi

zuhall

Kayıtlı Kullanıcı
Eğitimin Adı: Tehlikeli ve Özel Atıkların Yönetimi Eğitimi

Eğitimin Verileceği Tarih :26-27 Kasım 2010 Cuma / Cumartesi

Eğitimin Verileceği Yer:TMMOB Çevre Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi Eğitim Salonuİstiklal Cd. Koçtuğ İşhanı No:178 K:2 D:2 Tünel Beyoğlu

Katılımcı Sayısı 20 Kişi

Eğitmen BilgileriAysun SARAÇ Çevre Müh. İZAYDAŞ

Dinçer KOÇER Çevre Müh. Akademi Çevre

Ç.Sinem Özgen Çevre Müh. Kimyasal Taşıma Araçları Temizleyicileri Derneği Lastik Sanayicileri Derneği ,Akümülatör ve Geri Kazanım Sanayicileri Derneği (AKU DER)

Teknik Gezi

Eğitimin Kapsamı

Tehlikeli Atıkların Kontrolü Yönetmeliği
Amaç, Kapsam, Tehlikeli atık tanımı ve Tehlike özellikleri
Görev Yetki ve Sorumluluklar
Tehlikeli Atıkların Taşınması
Atıkların Geri Kazanımı ve BertarafTehlikeli Atık tanım ve envanter oluşturma
Atık Yönetim Planı
Atık beyan formu, Ulusal Atık Taşıma Formu takibi, yasal kayıtlar ve raporlamaEğitim Programı
  • Tehlikeli Atıkların Kontrolü Yönetmeliği
  • Atık Yönetimi Genel Esaslarına İlişkin Yönetmelik
  • Atık Yönetim Planı Hazırlanmasına yönelik Uygulama Projesi
  • Ömrünü Tamamlamış Lastiklerin Kontrolü Yönetmeliği
  • Pil ve Akülerin Kontrolü Yönetmeliği
  • Elektronik Bileşenlerin Geri Dönüşümü
  • Tanker Temizleme Tesisleri Tebliği ve İçeriği
  • Teknik Gezi
Eğitim Ücreti : ÇMO Üyeleri : 200
ÇM Lisans Öğrencisi : 175
TMMOB üyeleri / Diğer:400

Eğitim Ücretine Dâhil olanlar:Katılım Belgesi, Eğitim Notları, Öğle Yemeği , Teknik Gezi ve İkramlar

Ön Kayıt Bilgileri :28 Eylül – 25 Kasım 2010

Ön kayıtlarınızı egitimist@cmo.org.tr adresine ad, soyadı, iletişim bilgilerinizi, oda üyesiyseniz oda sicil numaranızı ve eğitimin adını belirterek yapabilirsiniz. (başvuru e-postalarına onaylama mesajları gönderilecektir.)

Eğitim ile ilgili sorularınız için iletişim bilgileri :Ad Soyadı: Tarkan KILIC
Tel: 0212 245 89 15 / 16 0530 641 68 73
E-posta: egitimist@cmo.org.tr

Güzel bir eğitim fakat bu eğitimlerin standartlaştırılması gerekiyor bu sebeple ÇMO tarafından verilen eğitimlerin standart bir plan ve doküman üzerinden yürütülmesinde fayda vardır.!