Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tehlikesiz atık beyan sistemi

Konu, 'Çevre Mühendisliği Dersleri' kısmında MevlideSevinç42 tarafından paylaşıldı.

1. MevlideSevinç42

MevlideSevinç42 CMNet Üyesi

Arkadaşlar merhaba,
    Tehlikesiz Atıklarının beyanını yapan var mı aranızda? nasıl bir uygulama söz konusu? yardımcı olur musunuz

2. hersanlioglu

hersanlioglu CMNet Üyesi

@MevlideSevinç42 Sistem henüz tehlikesiz atık beyanına açık olmadığı için, her yıl mart ayının sonuna kadar yazılı olarak beyan ediliyor. 2016dan itibaren online çevreden yapılabilecek diye biliyorum.

Hüseyin Hanlı bunu beğendi.
  3. Olgaç Sürmelihindi

Olgaç Sürmelihindi Genel Yönetici

@MevlideSevinç42 Sistem şu an çalışmıyor ama ben excel formatında tutuyorum size formatı paylaşayım.

Ben tehlikesiz atıkları bu formatta hazırlıyordum. Umarım işinize yarar. İyi çalışmalar.

Ekli Dosyalar:

4. fatih boztepe

fatih boztepe CMNet Üyesi

@hersanlioglu Mevlide Hanım, sizin tuttuğunuz format kütle balans sistemine giriş değerleri olup, bu değerleri her ay siteme girebiliyorsunuz. Bunun için çevre il müdürlüğüne online bilgi sisteminden çıkış alarak MOTAT sistemini açtırmanız gerekiyor. Diğer arkadaşımızın sorduğu proses sırasında oluşan ve tehlikesiz lan metal, plastik,vb atıkların girişi olup onun için şuan sisteme girişler 2016 yılından itibaren yapılamaya başlanacaktır.

sdagtekin bunu beğendi.
  5. hersanlioglu

hersanlioglu CMNet Üyesi

@MevlideSevinç42 Fatih Bey size cevap vermek istemiş.

6. MevlideSevinç42

MevlideSevinç42 CMNet Üyesi