Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

tehlikesiz atık depolama

Konu, 'Geri Dönüşüm ve Yeniden Kullanım' kısmında Özlem Kocaman tarafından paylaşıldı.

1. Özlem Kocaman

Özlem Kocaman CMNet Üyesi

tehlikesiz atıklarda depolama nasıl olur hangi şartlar saglamamız gerekiyor.

2. Müjdat Öner

Müjdat Öner CMNet Üyesi

Cevap: tehlikesiz atık depolama

BAZI TEHLİKESİZ ATIKLARIN GERİ KAZANIMI TEBLİĞİ nden aradığınızı bulabilirsiniz. atık üreticilerinin yada bu atıkları toplayan vs lerin depolama şartları farklılılar var.

3. Özlem Kocaman

Özlem Kocaman CMNet Üyesi

Cevap: tehlikesiz atık depolama

benim bir sorum daha olacak tebliğ de verilmiş olan teknik uygunluk raporunda "müracat dosyasında bulunan evrakların her sayfası imzalı ve kaşeli olacaktır diye belirtilmiş " bu imza tesis sahibinemi ait yoksa raporu hazırlayanamı tam emin olamadıgım için sormak istedim. cevaplayan olursa cok sevinirim...

tehlikesiz atık depolama konusuna benzer içeriklerimiz
  1. tehlikeli atık(özel atık) ara depolama sahası

Merhaba Öncelikle nereye yazacağımı bilemediğim için yeni konu açtığım için özür dileyerek başlamak istiyorum. Tehlikeli atık ara depolama tesisi tasarımı hakkında çok az veya hiç bilgi bulamadığımı belirtmeliyim. Bu konuda nereye bakmalıyım ve elinizde bu konuya ait döküman mevcut ise paylaşırsanız sevinirim.
  2. Tehlikesiz atık depolama

arkadaşlar merhabalar bir sorum olacak sizleere şimdi biz atık kagıt toplayıp geri dönüşüm den kagıt üretimi yapıcaz. kagıtlarımızı fab tamamlanmadan önce toplamamız lazım stok gerekli biliyorsunuz bazı tehlikesiz atık tebliğinde diyorki Geçici depolama MADDE 10 – (1) Tehlikesiz atık üreticisi; atıklarını geri kazanıma kadar gerekli tedbirleri alarak bir yılı geçmemek üzere depolayabilir....
  3. Tehlikesiz atıkların kontrolü ve depolama talimatı yada buna yakın bi talimat

Tehlikesiz atıkların kontrolü ve depolama talimatı yada buna yakın bi talimat lazım yardımcı olursanız sevinirim tşkler
  4. Tehlikesiz atık kodu ve tehlikeli atık konteynırı

Merhaba; Tat lisanslı firmayız ve tehlikesiz atık belgesi alacaz. kodları nerden bulabilirim ? Ayrıca tehlikeli atık için yağ çözücü ve absorban maddeleri nerden temin edebilirim? Şimdiden teşekkür ederim.
  5. Tehlikesiz atık toplama ayırma belgesi-atık kod listesi

Selamlar,arkadaşlar tehlikesiz atık toplama ayırma belgesi için atık kod listesinde tehlikelileri çıkarttığım zaman yaklaşık 550 adet atık oluyor.bunların hepsini almak istesem bir sıkıntı olurmu acaba?sonradan bu belge ile çalışırken firmalardan gelecek taleplerde listemde kodu olmadığı için alamayacağım bir atık olsun istemiyorum .yoksa çok çok önemli olanlarını almalıyım sadece?