Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

tehlikesiz atık geri dönüşüm tesisi lisans yükleme sorunu

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında muratcglyn tarafından paylaşıldı.

1. muratcglyn

muratcglyn CMNet Üyesi

lisans başvurusu için yükleme yapıyoruz teknik uygunluk raporunu yüklerken imzalama aşamasında bu hatayı alıyorum boyut 7.8 mb sıkıntının ne olduğunu bulamadım yardımcı olabilecek varsa sevinirim

lisans hata.jpg

2. Can Güney Uyar

Can Güney Uyar Misafir

Sıkıntı dosya boyutu. Küçülterek yükleyin.

3. muratcglyn

muratcglyn CMNet Üyesi

10 mb sınırını neden koydular bilmiyorumki 6 ya küçülttük oldu teşekkürler....

4. Can Güney Uyar

Can Güney Uyar Misafir

Sağlıklı bir internet ortamında 10 Mb'a kadar yükleme yapılabiliyor. Demek ki internet hızınız o boyuttaki bir dosyayı yüklemeye müsait değil.

tehlikesiz atık geri dönüşüm tesisi lisans yükleme sorunu konusuna benzer içeriklerimiz
  1. tehlikesiz ve inert atıkların geri dönüşüm lisansı

merhaba arkadaslar; çalıstığım firmanın plastik ambalaj atıklarının geri dönüşümü lisansı var..tehlikesiz ve inert atıkların geri dönüşüm lisansını da almak istiyoruz..bunun yasal prosedürü nedir?nasıl bir yol izlememiz gerekiyor??yardımcı olursanız sevinirim..
  2. Madeni atık yağ geri dönüşüm tesisi

Merhabalar, Atık yağ geri kazanım tesisinde çalışmaya yeni başlayan bir kişi olarak en büyük problemim geri kazanım sırasında tesiste koku problemi meydana gelmesi. Bunu gidermek için reaktörün kapagının ust kısmına ve kil ağırtma (koku kaynakları) tankının üstüne davlunbaz koyduk, buralardan cıkan gazları ise baca gazı arıtma sistemi (scrubber) ve aktif karbon sisteminden geçirerek atmosfere...
  3. Ambalaj Atığı geri Kazanım, Tehlikesiz atık geri kazanım

Ambalaj Atığı geri kazanım ve tehlikesiz atık geri kazanım tesislerine çevre görevlisi gereklimi ? Bu tür lisansa sahip tesisler danışmalık firmalarla çalışmak zorundalar mı?
  4. Tehlikesiz atık geri dönüşüm tesisi lisans eksiklikleri

1-Sunulan raporun incelenmesi sonucunda formata uygun hazırlanmadığı görülmüştür. Raporun Çevre Kanununca Alınması Gereken İzin ve Lisanslar Hakkında Yönetmeliğin Ek-3C sinde yer alan Tehlikesiz Atıkların Geri Kazanım tesisleri için verilen Teknik Uygunluk Raporu formatı doğrultusunda hazırlanarak bilgi ve belgelerin sunulması gerekmektedir. denmektedir bu formata bir türlü ulaşamadım yardım...
  5. Tehlikeli atık geri dönüşüm tesisi

Arkadaşlar merhaba Yalova ya yakın Kocaeli-Bursa-İstanbul üçgeninde tehlikeli atık alan lisanslı firma arıyorum 150110 150202 200121 080317 160107 200135 kodlarında tehlikeli atık alan lisanslı firma arıyorum . yardımcı olursanız sevinirim.