Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

tehlikesiz atık geri kazanımı için teknik yeterlilik raporu

Konu, 'Geri Dönüşüm ve Yeniden Kullanım' kısmında ZehraÖztürk tarafından paylaşıldı.

1. ZehraÖztürk

ZehraÖztürk CMNet Üyesi

Arkadaşlar merhaba çalışmakta olduğum fabrika tehlikesiz atık geri kazanımı yapmakta bunun için çevre lisansına başvurduk ve geçici çalışma faaliyet belgesini aldık.Lisans alabilmek için 6 aylık süre içerisinde teknik uygunluk raporu almamız gerekiyormuş.Bu rapor üniversitelerden veriliyormuş. Bunun için neler yapılması gerektiğinde bilginiz var ise paylaşırsanız çok sevinirim.Teşekkür ederim.

2. c.s.gül

c.s.gül CMNet Üyesi

Cevap: tehlikesiz atık geri kazanımı için teknik yeterlilik raporu

tehlikesiz atıklar için teknik uygun raporunu üniversiteden almanıza gerek yok siz hazırlayabilirsiniz
    BAZI TEHLİKESİZ ATIKLARIN GERİ KAZANIMI TEBLİĞİ ek-1 de yer alan bilgileri yazmanız yeterli olacaktır.bildiğim kadarı ile.

3. Özlem Kocaman

Özlem Kocaman CMNet Üyesi

evt öle ama biraz bilgi toplamam lazım onun için sordum

4. snnklnc

snnklnc CMNet Üyesi

Akademik raporun sadece tehlikeli atık gerı kazanımda istendiğini biliyorum1 ay once ben hazırlamıstım. proje tanıtım dosya formatından farkı yok neredeyse..

5. Mustafa Demir

Mustafa Demir CMNet Üyesi

6. Özlem Kocaman

Özlem Kocaman CMNet Üyesi

tehlikesiz atıklar içinde hazırlanıyor. benim hazırlamam gerekiyor bilgi toparlamam gerekiyor

7. snnklnc

snnklnc CMNet Üyesi

Tehlikesiz atıklarda akademik rapor yok. fizibilite raporu olarak gecıyor. Akademik rapor tehlikeli atık larda fızıbılıte raporunun ıcınde ıstenen akdemik unvan onaylı bir rapordur. bunu zaten senın hazırlama yetkın yok.. TEhlıkeısz atıkların ek1 ındekı maddelerı tamamlayıp sısteme yuklemen yeterlı olacak kolay gelsın..

8. epehlivan

epehlivan CMNet Üyesi

Merhabalar. Ben Cumhuriyet Unv. Muh. Fak .den Yrd.Doc.Dr. Ergun Pehlivan. Biz çevre muh bolumu olarak 1 adet teknik uygunluk raporu, 2 adette kurumsal akademik rapor hazırlayıp teslim ettik. Bunlardan yazdık. Ben yazınızı yeni gordum muhtemelen bu isi halletmissinizdir ama eger halletmediyseniz ve halledecek bir universite ararsanız yardımcı olabiliriz. epehlivan@cumhuriyet.edu.tr adresine mail atabilirsiniz. Kolay gelsin.
    Yrd. Doc. Dr. Ergun Pehlivan

tehlikesiz atık geri kazanımı için teknik yeterlilik raporu konusuna benzer içeriklerimiz
  1. tehlikesiz ve inert atık geri kazanımı ile ilgili

Merhaba ben ambalaj atığı geri dönüşümü ve tehlikesiz ve inert atık geri kazanımı yapan bir plastik geri dönüşüm firmasında çalışıyorum Ek 1'e mi yoksa Ek 2 ' ye mi tabi olduğum uz konusunda çelişki içindeyiz. Bu konuda net bir bilgi alabilirmiyim. Teşekkürler
  2. Tehlikesiz atık için teknik uygunluk raporu

tarihii geçmiş bisküviler, ıskartalardan hayvan yemine dönüştürülüyor atık kodu 02 06 01 bunun için genel bilgisi olan yada elinde bunlarla ilgili dökümanı olan paylasırsa sevinirim
  3. tehlikesiz atık geri kazanımı

Kablo geri kazanımı konusunda teknik uygunluk raporununa ihityacım var bakanlığın formatındaki gibi hazırladığımız halde ilave bilgi istendi ve ekstar şeyler istendi elinde onaylanmış olan yada bu konuda elinde bilgi dokumanı olan arkadasım varsa benimle paylaşırmı
  4. Tehlikesiz Atık Geri Kazanım Lisansı İçin Ne Yapıcam??

Arkadaşlar uygunluk yazısını aldığımız tehlikesi atık geri kazanım lisansı için acil durum müdahale planı ve Ek-3 C'de yer alan Teknik Uygunluk Raporunu nasıl hazırlaycağım bana yardımcı olucak arkadaşlar var mı? Elinde hazırladığı bir örnek taslak bulunan varsa iletirse çok sevinirim. Herkese iyi çalışmalar..
  5. Ambalaj ve ambalaj dışı plastik atıkların geri kazanımı lisansı için gerekli teknik uygunluk raporu

Ambalaj ve Ambalaj Dışı Plastik Atıkların Geri Kazanımı lisansı için gerekli Teknik Uygunluk Raporu formatı olan ve ya bilgisi olan var mı ?