Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tehlikesiz atık Lisans Dosyası

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında erman tarafından paylaşıldı.

1. erman

erman CMNet Üyesi

Merhaba,
    Yeni kurulacak olan tehlikesiz atık geri dönüşüm tesisi için lisans almak istiyoruz. Lisans dosyası hazırlamak için aynı zamanda danışmanlığını da almak gerekiyor mu? Sistemden danışmanlık yapmadan sadece lisans için müracaat edebilir miyiz?
    Ya da danışmanlık hizmetini 1-2 ay olarak gösterip o süreçte mi yapmamız gerekir müracaatı ?

2. danışman olarak bir çevre mühendisine ihtiyacınız var. daha sonra sözleşmeyi fehedersiniz

erman bunu beğendi.
  3. erman

erman CMNet Üyesi

Tehlikesiz atık geri dönüşüm lisansı almak isteyen kişi daha önce klasik hurdacılık yapan birisi. Lisans almak için şirket kurmasına gerek var mı?
    Şahıs üzerinden işlemler yürütülebilir mi ?

İyi çalışmalar

4. Zaten şirket olarak görünüyordur. sorun olacağını sanmıyorum. şuan aynı çalışmayı yürütüyorum. bir sorun olmadı.

5. erman

erman CMNet Üyesi

Teşekkürler, ilerleyen süreçte problemle karşılarşırsam sizi tekrar rahatsız ederim.İyi çalışmalar dilerim.

6. morgul

morgul CMNet Üyesi

tehlikesiz atık geri dönüşüm tesisi lisans başvurusu için gereken teknik uygunluk raporunda gereken ürünlerin satışa uygunluğuna dair belgeyi tse den başka nereye hazırlatabiliriz bu konuda daha önce çalışan var mı

7. Olgaç Sürmelihindi

Olgaç Sürmelihindi Genel Yönetici

Tehlikesiz atık Lisans Dosyası konusuna benzer içeriklerimiz
  1. tehlikesiz atık geri dönüşüm tesisi lisans yükleme sorunu

lisans başvurusu için yükleme yapıyoruz teknik uygunluk raporunu yüklerken imzalama aşamasında bu hatayı alıyorum boyut 7.8 mb sıkıntının ne olduğunu bulamadım yardımcı olabilecek varsa sevinirim
  2. Tehlikesiz atık geri dönüşüm tesisi lisans eksiklikleri

1-Sunulan raporun incelenmesi sonucunda formata uygun hazırlanmadığı görülmüştür. Raporun Çevre Kanununca Alınması Gereken İzin ve Lisanslar Hakkında Yönetmeliğin Ek-3C sinde yer alan Tehlikesiz Atıkların Geri Kazanım tesisleri için verilen Teknik Uygunluk Raporu formatı doğrultusunda hazırlanarak bilgi ve belgelerin sunulması gerekmektedir. denmektedir bu formata bir türlü ulaşamadım yardım...
  3. Tehlikeli Atık Bertarafında Lisans almış firmaların atık kodları HK.

İyi Günler. Tehlikeli Atık Bertarafı kapsamında izin lisans almış firmaları ve atık kodlarını daha önceden http://www.atikyonetimi.cevreorman.gov.tr/lisans.html adresinden Tehlikeli Atık Geri Kazanım / Bertaraf Tesisleri kısımında bakabiliyorduk,fakat şu anda kullanıcı adı şifre istiyor.Geçici faaliyet belgesi veya Çevre izni almış firmalar kısımında ilgili atık kodları...
  4. Tehlikesiz atık kodu ve tehlikeli atık konteynırı

Merhaba; Tat lisanslı firmayız ve tehlikesiz atık belgesi alacaz. kodları nerden bulabilirim ? Ayrıca tehlikeli atık için yağ çözücü ve absorban maddeleri nerden temin edebilirim? Şimdiden teşekkür ederim.
  5. Tehlikesiz atık toplama ayırma belgesi-atık kod listesi

Selamlar,arkadaşlar tehlikesiz atık toplama ayırma belgesi için atık kod listesinde tehlikelileri çıkarttığım zaman yaklaşık 550 adet atık oluyor.bunların hepsini almak istesem bir sıkıntı olurmu acaba?sonradan bu belge ile çalışırken firmalardan gelecek taleplerde listemde kodu olmadığı için alamayacağım bir atık olsun istemiyorum .yoksa çok çok önemli olanlarını almalıyım sadece?