Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tehlikesiz atık lisansı

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Merve Yeşildağ tarafından paylaşıldı.

1. Merve Yeşildağ

Merve Yeşildağ CMNet Üyesi

merhaba arkadaşlar, ben tat lisanslı bir firmada çalışıyorum ve tehlikesiz atık lisansı almak istiyorum. Bunun için tesisin nasıl bir düzende olması gerekir? bu tarz konulara bakmam gereken bir yer var mı? Bu konuda bılgısı olan varsa ve paylasırsa sevınırım.Şimdiden tesekkur ederım.

2. Selçuk Küçük

Selçuk Küçük CMNet Üyesi

Tehlikesiz atık lisansı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. tehlikesiz ve inert atıkların geri kazanımı lisansı

merhaba arkadaşlar, tehlikesiz ve inert atıkların geri kazanımı tebliği 4. bölümün 4.maddesinde "geri kazanım tesislerinden elde edilecek ikincil ürünün özellikleri ve bu ürünün kullanılabilirliğini içeren tekni bir raporun çevre lisansı için istenen belgelerle birlikte sunulması gerekir." ibaresi yer almaktadır. Buradaki teknik raporu kim hazırlamaktadır? Yardımcı olabilirseniz...
  2. tehlikesiz ve inert atıkların geri dönüşüm lisansı

merhaba arkadaslar; çalıstığım firmanın plastik ambalaj atıklarının geri dönüşümü lisansı var..tehlikesiz ve inert atıkların geri dönüşüm lisansını da almak istiyoruz..bunun yasal prosedürü nedir?nasıl bir yol izlememiz gerekiyor??yardımcı olursanız sevinirim..
  3. Tehlikesiz Atık Geri Kazanım Lisansı İçin Ne Yapıcam??

Arkadaşlar uygunluk yazısını aldığımız tehlikesi atık geri kazanım lisansı için acil durum müdahale planı ve Ek-3 C'de yer alan Teknik Uygunluk Raporunu nasıl hazırlaycağım bana yardımcı olucak arkadaşlar var mı? Elinde hazırladığı bir örnek taslak bulunan varsa iletirse çok sevinirim. Herkese iyi çalışmalar..
  4. Tehlikesiz Atıkların Geri Kazanım Lisansı almak için

Arkadaşlar hurda metal üzerine TAT lisansımız var Geri Kazanım Lisansı da almak istiyoruz aşamalarını anlatabilirmisiniz ve kurum kuruluş bilgileriyle... yada bu konularıda nerden takip edebilirm???
  5. Tehlikesiz atık toplama ayırma lisansı

Arkadaşlar tehlikesiz atık toplama ayırma lisansı için iskan([COLOR=#141414][FONT=Georgia]Yapı Kullanma İzin Belgesi) şartmı iskan olmadan lisans alanlar varmı