• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Tehlikesiz atık uygunluk belgesi

Can Doğan

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
-
Herkese kolay gelsin. Tat olarak bir fabrikadan ambalaj atığı vs. alıyoruz. Bunların haricindeki atıklar için ise bizden Tehlikesiz Atık Uygunluk Belgesi istediler. Tehlikesiz Atık Toplama Ayırma Belgesi olabilir mi acaba? Bu belge hakkında fikri olan var mı?

@Can Doğan
KArdeş ambalaj atıkları haricindeki atıklar tehlikesiz atıklar veya tehlikeli atıklardır. Sizden istediği tehlikesiz atık toplama ayırma belgesidir. Bu belge ile tehlikesiz atıkları alabilirsiniz. İsterseniz size nasıl alındığı ile ilgili bilgileri yollayabilirim.

@Olgaç Sürmelihindi
Firma ile görüştüm de benden belge değil de tehlikesiz atık toplama uygunluk yazısı istiyorlarmış. İl çevre böyle bir yazıı veriyor mu ki acaba? Sonuçta tehlikesiz atık toplama ayırma belgem yok. Vermezler diye düşünüyorum.

Tehlikesiz atık toplama uygunluk yazısı diye birşey yok , İl çevre ( lisans olmadığı için il çevre verir)Tehlikesiz Atık Toplama Ayırma Belgesi verir budur kastedilen.

@Gülin Çağlıyan
tehlikesiz atık toplama ayırma belgesi için istenilen evraklar ilden ile değişiklik gösteriyor.

@Olgaç Sürmelihindi
Kardeş bana şu bilgileri yollayabilir misin acaba? Bir de radyasyon ölçüm cihazı hangi marka olmalı?