Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tehlikesiz atık uygunluk belgesi

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Can Doğan tarafından paylaşıldı.

1. Can Doğan

Can Doğan CMNet Üyesi

Herkese kolay gelsin. Tat olarak bir fabrikadan ambalaj atığı vs. alıyoruz. Bunların haricindeki atıklar için ise bizden Tehlikesiz Atık Uygunluk Belgesi istediler. Tehlikesiz Atık Toplama Ayırma Belgesi olabilir mi acaba? Bu belge hakkında fikri olan var mı?

2. Olgaç Sürmelihindi

Olgaç Sürmelihindi Genel Yönetici

KArdeş ambalaj atıkları haricindeki atıklar tehlikesiz atıklar veya tehlikeli atıklardır. Sizden istediği tehlikesiz atık toplama ayırma belgesidir. Bu belge ile tehlikesiz atıkları alabilirsiniz. İsterseniz size nasıl alındığı ile ilgili bilgileri yollayabilirim.

3. Can Doğan

Can Doğan CMNet Üyesi

Firma ile görüştüm de benden belge değil de tehlikesiz atık toplama uygunluk yazısı istiyorlarmış. İl çevre böyle bir yazıı veriyor mu ki acaba? Sonuçta tehlikesiz atık toplama ayırma belgem yok. Vermezler diye düşünüyorum.

4. Olgaç Sürmelihindi

Gülşah Albayrak ve Can Doğan bunu beğendi.
  5. Gülin Ç.

Gülin Ç. CMNet Üyesi

Tehlikesiz atık toplama uygunluk yazısı diye birşey yok , İl çevre ( lisans olmadığı için il çevre verir)Tehlikesiz Atık Toplama Ayırma Belgesi verir budur kastedilen.

Can Doğan bunu beğendi.
  6. Olgaç Sürmelihindi

tehlikesiz atık toplama ayırma belgesi için istenilen evraklar ilden ile değişiklik gösteriyor.

7. Can Doğan

Can Doğan CMNet Üyesi

Kardeş bana şu bilgileri yollayabilir misin acaba? Bir de radyasyon ölçüm cihazı hangi marka olmalı?