• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Tehlikesiz atıklarda ihracat beyanları

PINAR Ç..

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
BMS METAL A.Ş.
Merhaba, İhracat yapan bir firmada çevre mühendisiyim. gönderdiğimiz tehlikesiz atıkları motatda nasıl beyan ediyoruz. beni yönlendirebileceğiniz bi kaynak var mı?

Tehlikesiz Atık İhracatı Beyanları Hakkında - 28.03.2016 17:55
[TBODY] [/TBODY]
2015 yılında “Tehlikesiz Atık İhracatı” yapan firmalar bu atıklara ilişkin beyanlarını Atık Yönetim Uygulaması üzerinden çevrimiçi olarak gerçekleştirmeyecektir; ancak bir denetim kapsamında bu ihracata ilişkin bilgi ve belgeleri yazılı olarak denetim ekiplerine beyan etmeleri gerekmektedir.

Atık Yönetimi Uygulamasında yukarıdaki ilan var.

Benim bildiğim tehlikesiz atıklar beyan edilmez ama fiş fatura gibi belgeleri dosyalayabilirsiniz

peki biriken stoklar nasıl eritilecek?

merhaba, konuyla ilgili bilgi sahibi olan var mı? görüntüdeki ihracat sekmesini kullanan var mı?

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    66 KB · Görüntüleme: 29