Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tehlikesiz Atıkların Geri Kazanım Lisansı almak için

Konu, 'ARŞİV' kısmında Özgür Gülen tarafından paylaşıldı.

1. Özgür Gülen

Özgür Gülen CMNet Üyesi

Arkadaşlar hurda metal üzerine TAT lisansımız var Geri Kazanım Lisansı da almak istiyoruz aşamalarını anlatabilirmisiniz ve kurum kuruluş bilgileriyle... yada bu konularıda nerden takip edebilirm???

2. Özgür Gülen

Özgür Gülen CMNet Üyesi

yokmu bilen kimse....tehlikesiz atık geri kazanım lisansı almak istiyoruz izlenecek süreç hakkında bilgi lütfen

Evet su endüstriyel atık su arıtma da diamonyum fosfat ve seker kullaniyorum.Endustriyel olduğundan dolayı Bakteri alıyor ve yukarıdaki besinler ile bekliyorum.Lakin kapasitem yetmiyor çünkü 15 ton/saat ortalama ile biyolojoye su geliyor.Ve bu...
17 Ağustos 2017
14
0
teşekkür ederim @Olgaç SÜRMELİHİNDİ Merhaba arkadaşlar ilk kez 6 ayın faturalarını sisteme giriyoruz daha öncesinde işlem yapılmamış zaten yapılacak bişey yok faaliyette değilmiş ama bu hatayı veriyor onaylamıyor ne yapmamız gerekiyor.
2 Mart 2017
56
0
teşekkür ederim @Olgaç SÜRMELİHİNDİ Merhaba arkadaşlar ilk kez 6 ayın faturalarını sisteme giriyoruz daha öncesinde işlem yapılmamış zaten yapılacak bişey yok faaliyette değilmiş ama bu hatayı veriyor onaylamıyor ne yapmamız gerekiyor.
2 Mart 2017
56
0
Şu söylediğinize hiç katılamıyorum.Kimse meslektaşı için yada başkası için çalışmıyor.Kimin ne kadar lüks yaşadığı kimi ilgilendirir. Bu şartlarda asgari ücrete çalışıyorsunuz suç sizde. Yeni mezun arkadaşlar tecrübe edinirken, yada bazı...
24 Kasım 2015
20
2
farklı tarayıcılardan da denedim olmuyor kişi bilgilerini kaydet dediğimde ikinci aşamaya geçmiyor
10 Eylül 2017
24
0
[ATTACH] 20/06/2014 tarihli yazıyla sadece ilgili maddelerdeki bedelsiz sartı aranmaksızın ibaresi iptal edilmiştir. Süreç aynen devam etmektedir. @burakakdemir Ofisten çıkan A4 ve benzeri tür kağıtlar zaten ambalaj atığı kategorisinde...
25 Eylül 2017
9
0
İyi günler ek 1listesi 8.1 ve ek 2 listesi 8.1 8.2 İçin çevre görevlisi basvuru yapabiliyor mu
11 Ekim 2017 15:15
1
0
Belge başvurusunda eğitim bilgilerimi kaydedeceğim bölümde diploma ve eğitim katılım sertifikamı yüklüyorum imzalama aşamasında ilkini imzalıyor ikincisinde "imzalama işleminden önce lütfen bir sertifika seçiniz" uyarısını veriyor. E-imza...
6 Temmuz 2017
30
0