Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tehlikesiz atıkların kontrolü ve depolama talimatı yada buna yakın bi talimat

Konu, 'Katı Atıkların Kontrolü' kısmında Nuri Ünal tarafından paylaşıldı.

1. Nuri Ünal

Nuri Ünal CMNet Üyesi

Tehlikesiz atıkların kontrolü ve depolama talimatı yada buna yakın bi talimat lazım yardımcı olursanız sevinirim tşkler

2. TEHLİKESİZ VE İNERT ATIKLARIN GERİ KAZANIMI TEBLİĞİ
    BAZI TEHLİKESİZ ATIKLARIN GERİ KAZANIMI TEBLİĞİ
    yararlanabilirsinz

3. Nuri Ünal

Nuri Ünal CMNet Üyesi

evet tebliğlere bakıp bi talimat çıkardım ama eksiğim olduğunu düşünüorum elinde olan varsa karşılaştırıp eksiksiz olmasını istiorum çok teşşekkür ederim yarddımcı olduğunuz için

4. Nuri Ünal

Nuri Ünal CMNet Üyesi

bide benim depolamam geçici depolama

Tehlikesiz atıkların kontrolü ve depolama talimatı yada buna yakın bi talimat konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Bazı tehlikesiz atıkların kontrolü tebliğine göre

Arkadaşlar Firma olarak tehlikesiz atkların kont. tebliğine göre toplama ayırma lisansı aldık, firmalardan alacağımız tehlikeli atıklar ile ilgili olarak bir form doldurmamız gerekiyor mu ( UATF ) gibi , yoksa sadece irsaliye ile mi alacağız yardımlarınızı beklyorum teşekkür ederim
  2. Geçici Atık Depolama Alanı Talimatı

Merhaba arkadaşlar, Geçici Atık Depolama Alanımız hakkında işletme aşamasında atık oluşumundan toplanmasına ve depolanıp, bertarafa gönderilmesine kadar tüm prosesleri kapsayan bir talimat oluşturmam gerekiyor. Bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz? (Alanımızda kağıt-karton, evsel atık, palet, kırık palet, teneke, tehlikeli atık yağ, plastik depolayacağız.)
  3. Tibbi atiklarin kontrolü talimati

TIBBİ ATIKLARIN KONTROLÜ TALİMATI 1. AMAÇ VE KAPSAM: Bu talimat; merkez binada ve şantiyelerdeki tıbbi atıkların personele ve çevre sağlığına zarar vermeden ayrı olarak toplanması ve nihai bertarafı için yetkililere teslim edilmesi esaslarını açıklar. Bu talimat merkez bina ve tüm şantiyeleri kapsar. 2. SORUMLULUKLAR: Bu talimatın uygulanmasından merkezde YT ve Merkez Hekimi, şantiyede ise...
  4. Atik kontrolü talimati

1. AMAÇ VE KAPSAM: Bu talimat; şantiye çalışmalarından kaynaklanan atıkların çalışanlara, ziyaretçilere ve çevre sağlığına zarar vermeden ayrı olarak toplanması, taşınması, geçici depolanması ve nihai bertaraf esaslarını açıklar. Bu talimat merkez ve şantiye çalışanlarını kapsar. 2. SORUMLULUKLAR: Bu talimatın uygulanmasından ŞYSS, merkezde İdari Amir sorumludur. 3. TANIMLAR ve KISALTMALAR:...
  5. Atıkların ayrı toplanmasına dair talimat

Merhaba arkadaşlar, Çalıştığım fabrikada atıklar henüz ayrı ayrı toplanmıyor. Ben ise ayrı ayrı toplama sistemini getirmeye çalışıyorum. Çıkan atıklarımız şöyle: tehlikeli olarak basınçlı sprey kutuları, kontamine atık, kontamine ambalaj; tehlikesiz olarak ise kağıt, naylon, plastik, metal. Çalışanlara bu konuda öncelikle eğitim vermem gerekiyor onu biliyorum. Ancak bir de atıkların ayrı...