Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tehlikeyı Ortamda ve kaynağında önleme

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Fatih Özcan tarafından paylaşıldı.

1. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Baş iş Müfettişi Kibar Erten tarafından hazırlanan sunuma ekten ulaşabilirsiniz.

Ekli Dosyalar:

Mürüvet Hazel Öztekin bunu beğendi.
Tehlikeyı Ortamda ve kaynağında önleme konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Japon emekliler: Fukuşima'da tehlikeyi biz göğüsleyelim

Japonya'nın Fukuşima tesisindeki nükleer krizle baş etmek için hayatlarını riske atabileceklerini söyleyen 200'ü aşkın Japon emekli kendilerini gönüllü olarak öne attı. Hepsi 60 yaşın üzerinde olan emekli mühendislerden ve diğer meslek gruplarından oluşan grup, gençlerin yerine radyasyon tehlikesiyle kendilerinin yüzleşmesi gerektiğini söylüyor. Emekliler grubunu organize eden kişi, 72...
  2. ÇED raporları elektronik ortamda

Bu yıl başlayacak ''e-ced'' projesiyle Çevresel Etki Değerlendirmesinin (ÇED) tamamı elektronik ortama aktarılacak. ÇED İzin ve Denetim Genel Müdürü Mustafa Satılmış, AA muhabirine yaptığı açıklamada, herkesin ortak değeri olan çevrenin artık uluslararası boyuta taşındığını vurguladı. Türkiye'de oy birliği ile karar alınan ÇED dışında başka bir mekanizmanın olmadığının altını çizen...
  3. ÇMO Seçimlerinin Elektronik Ortamda Yapılması

Merhaba arkadaşlar, Son günlerde hararetle tartışma konusu olan oda seçimleri zihnimde bir fikir oluşmasına neden oldu. Çevre Mühendisleri Odası seçimleri elektronik ortamda (e-imza ve mobil imza kullanılarak) yapılabilir mi? Böyle bir uygulamanın önünde herhangi bir hukuki engel bulunuyor mu? Çevre görevlisi olarak çalışmakta olan bütün meslektaşlarımızda e-imza veya mobil imza...
  4. Su kaynağında pah , pops (kok) giderimi yardim!!

Arkadaşlar herkese merabalar. Bir gol PAH, POPs(KOK) ve methhyl parathion ile kirletiliyor. Bu golu temizleyecek arıtma teknolojisini nasıl geliştirebiliriz..Yardımlarınızı bekliyorum. Saygılarımla Tolga ÖNERYok mu hiç bilgisi olan arkadaşlar ?
  5. Ambalaj atıkları kaynağında ayrı toplama

Arkadaşlar kaynağında ayrı toplama ve iş akış sürecini etkileyen etkenler hakkında bir belge hazırlamam gerekiyor. Siz meslektaşlarımın bu konuda bilgi ve dökümanlarından yardım almak isterim. Yardım ederseniz sevinir. Teşekkürler