Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Teknik ingilizce?

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında TuncayAlbayrak08 tarafından paylaşıldı.

1. TuncayAlbayrak08

TuncayAlbayrak08 CMNet Üyesi

çevre mühendisi olarak kullanacağımız tüm teknik kelimelerin ingilizce karşılığına nerden ulaşabiliriz...Teşekkürler...

2. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

buyrun Tuncay bey ekte verilmiştir.

Ekli Dosyalar:

Merve Akgül bunu beğendi.
  3. umut238

umut238 CMNet Üyesi

4. TuncayAlbayrak08

TuncayAlbayrak08 CMNet Üyesi

ilginize çok teşekkürler...

Teknik ingilizce? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. İngilizce Terimler Sözlüğü

Aşağıdaki linkten EPA nın sayfasında bulunun Çevre Terimleri Sözlüğüne ulaşabilirsiniz. http://www.epa.gov/OCEPATERMS/
  2. İngilizce deneyimleri ve paylaşımları

Merhaba arkadaşlar, İngilizce birçoğumuzun kanayan yarasıdır diye tahmin ediyorum. Eğitim hayatı boyunca cüzi miktarda dersini alıp birde fırsat varken çabalamayıp şimdi iş hayatında eksikliğini hissedenler vardır benim gibi. Konuyu açmamda ki amaç, ingilizceyi bilenlerin veya belirli bir seviyeye gelenlerin izledikleri yolu öğrenmek ve belki de bu konu vasıtasıyla az bilen arkaşlarımıza...
  3. İngilizce çevre kitapları

Elimde 1 gb yakın arşiv bulunmaktadır kitapların isimlerini daha sonra yayınlayacağım isteyen arkadaşlar benimle irtibata geçebilirler
  4. İngilizce çeviri yardım.

Arkadaşlar konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum fakat çeviri yaparken bir yerde takıldım. endüstriyel atık suların arıtımında "polished effluent" diye bir terimle karşılaştım. mesleki açıdan tam karşılığı nedir acaba? ben bir türlü uygun çeviriyi sağlayamadım. şimdiden teşekkürler.
  5. Ingilizce yönetmelik çevirileri

Merhaba, Elinde türk mevzuatlarının ingilizceye çevrilmiş hali olan varsa paylaşabilir mi acaba? Teşekkürler şimdiden.