Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Teknik uygunluk raporu ve akademik rapor(geri kazanım lisansı)

Konu, 'Tehlikeli Atıkların Kontrolü' kısmında TunaUZEL tarafından paylaşıldı.

1. TunaUZEL

TunaUZEL CMNet Üyesi

Merhabalar,

Geri kazanım tesisleri lisans başvurularında "Teknik Uygunluk Raporu" hazırlanması ve herhangi bir üniversitenin Kimya Mühendisliği veya Çevre Mühendisliği bölümlerinden "Akademik Rapor" temin edilmesi gerekmektedir. "Teknik Uygunluk Raporu" hazırlanması ve/veya "Akademik Rapor" temin edilmesi konusunda yardıma ihtiyacı olan kişiler bana ulaşabilirse yardımcı olabilirim.

İyi çalışmalar diliyorum..

Tuğba Yeşil Ağca bunu beğendi.
  2. Songül Tkblkn

Songül Tkblkn CMNet Üyesi

Tuna Bey merhaba,

Bakanlığımızın en son yayınladığı alınacak lisansa göre Teknik Uygunluk Rapor örneği elinizde varsa bana bu konuda yardımcı olabilirmisiniz ?

3. TunaUZEL

TunaUZEL CMNet Üyesi

4. Songül Tkblkn

Songül Tkblkn CMNet Üyesi

Teşekkür ederim Tuna Bey.

5. TunaUZEL

TunaUZEL CMNet Üyesi

Teknik uygunluk raporu ve akademik rapor(geri kazanım lisansı) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Teknik uygunluk raporu (Geri kazanılan ürünlerin standartı)

Geri kazanılan ürünlerin standartı adı altındakı bolum neyı ıfade etmektedır .Bi fikri olan??
  2. Ömrünü Tamamlamış Araçlar Geri Dönüşüm Teknik Uygunluk Raporu

Ömrünü Tamamlamış Araçlar Geri Dönüşüm Teknik Uygunluk Raporu için elinizde örnekler varmıdır? Yardımcı olursanız sevinirim
  3. Teknik uygunluk raporu

Bir firma, atık yağlı kablolardan bakır geri dönüşümünü yapmaktadır. Gfb ye başvurulup alınmıştır. gfb tamamlama aşamasında teknik uygunluk raporu hazırlamamız istenmektedir. Tehlikeli atıkların kontrolü yönetmeliği EK-19 undaki teknik uygunluk raporundaki bilgileri ile ilgili herşeyi hazırladım. ancak sadece EK-19 A)10 maddesinde [COLOR=#1c283d]10) Geri kazanılan ürünlerin piyasaya ürün...
  4. Teknik uygunluk ve kurumsal akademik raporu

teknik uygunluk raporu ve kurumsal akademik rapor hazırlanması konusunda yardım edebilecek birileri var mıdır acaba acil yaptırmamız gerekli
  5. Ambalaj ve ambalaj dışı plastik atıkların geri kazanımı lisansı için gerekli teknik uygunluk raporu

Ambalaj ve Ambalaj Dışı Plastik Atıkların Geri Kazanımı lisansı için gerekli Teknik Uygunluk Raporu formatı olan ve ya bilgisi olan var mı ?