Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Teknik uygunluk raporu yardım

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Çağatay Özcan tarafından paylaşıldı.

1. Çağatay Özcan

Çağatay Özcan CMNet Üyesi

arkadaşlar tehlikesiz atık geri kazanım için lisans aşamasında teknik yeterlilik raporunu nerden temin edebilirim bilgisi olan benimle paylaşablirmi ..

2. Riday

Riday CMNet Üyesi

bı numara vermıstım ordan bılgı alamadın mı?

3. Çağatay Özcan

Çağatay Özcan CMNet Üyesi

ya konuştum ben hocayla ama bir anlaşmazlık oluştu o yüzden muallaktayım ben yine....

Teknik uygunluk raporu yardım konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Teknik uygunluk raporu

ÖMRÜNÜ TAMAMLAMIŞ ARAÇ GERİ KAZANIM LİSANS aşamasında teknik uygunluk raporu istenmekte bu raporu tehlikesi olanı firmalar hazırlayabiliyorlarmıs bögle bir rapor hazırlayan varsa örnek gönderebilirmisiniz.
  2. Teknik Uygunluk Raporu

Merhabalar arkadaşlar, Çevre lisansı aşamasında Teknik uygunluk raporu telaşı almış başını gidiyor. Bakanlığımızın yayınladığı alınacak lisansa göre "TEKNİK UYGUNLUK RAPORU FORMATLARI"na ekten tek tek de, sıkıştırılmış hepsi bulunan tek dosyayla da ulaşabilirsiniz. Saygılarımla,
  3. Teknik uygunluk raporu

Bir firma, atık yağlı kablolardan bakır geri dönüşümünü yapmaktadır. Gfb ye başvurulup alınmıştır. gfb tamamlama aşamasında teknik uygunluk raporu hazırlamamız istenmektedir. Tehlikeli atıkların kontrolü yönetmeliği EK-19 undaki teknik uygunluk raporundaki bilgileri ile ilgili herşeyi hazırladım. ancak sadece EK-19 A)10 maddesinde [COLOR=#1c283d]10) Geri kazanılan ürünlerin piyasaya ürün...
  4. Teknik uygunluk raporu

Bir firmaya teknik uygunluk raporu hazırlamaktayım fakat birde tesisin tehlikeli atıkların kontrolü ynetmeliği ve diğer hukuki ve teknik düzenlemelerde istenen aşrtları yerine getirebileceğini gösterir, kmali fizibiliyeteyi de içeren ve atık yönetimi genel esaslarına ilişkin yönetmeliğin 8. maddesinde belirtilen atık yönetim planıyla uyumlu olduğunu gösterir rapor istenmekte fakat tüm...
  5. Aeee teknik uygunluk raporu yardım

Arkadaşlar Atık Elektrikli ve Elektronik Eşya-AEEE İşleme için teknik uygunluk raporu hazırlamam gerekiyor. bu konuda bir örneğe ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim