Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Teknik uygunluk raporu

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Özlem Kocaman tarafından paylaşıldı.

1. Özlem Kocaman

Özlem Kocaman CMNet Üyesi

ÖMRÜNÜ TAMAMLAMIŞ ARAÇ GERİ KAZANIM LİSANS aşamasında teknik uygunluk raporu istenmekte bu raporu tehlikesi olanı firmalar hazırlayabiliyorlarmıs bögle bir rapor hazırlayan varsa örnek gönderebilirmisiniz.

2. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Öta için üniversitelerin makina müh. bölümü hocaları hazırlayabilir.
    Tabii bu teorisi hazırlayıp onlara imzlatmak daha kısa sürüyor.

3. Özlem Kocaman

Danışmanlık firmaları hazırlıyor diye duydum. Örnek gerekiyor.

4. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Örnek bulabileceğini zannetmiyorum.

5. Özlem Kocaman

6. TEOCE

TEOCE Misafir

daha yeni başladım hazırlamaya bitince link atarım fakat benim hazırlayacağım ömrünü tamamlamış lastik için olacak en fazla 1 ay sürer hazırlamam

7. Gülfem Polat

Gülfem Polat CMNet Üyesi

formatı var zaten o formata göre hazırlamak cok zor olmasa gerek

8. akkayaemre

akkayaemre CMNet Üyesi

Arkadaş zaten konu hakkında yardım istediği ve bilmediği için buraya yazdı diye düşünüyorum.

ÖTA Geçici Depolama Teknik Uygunluk Rapor Formatı İçin: http://eizin.cevreorman.gov.tr/Ecevre/Files/OTA Gd.docx

ÖTA İşleme Teknik Uygunluk Rapor Formatı İçin: http://eizin.cevreorman.gov.tr/Ecevre/Files/OTA is.docx adreslerini kullanabilirsin. Kolay gelsin.

Emre AKKAYA
    Esçev Mühendislik
    Tel : +90 222 228 20 01
    Faks : +90 222 228 20 02
    Web : www.escev.com.tr
    E-Posta : emreakkaya@escev.com.tr

9. Orhan Şeker

Orhan Şeker CMNet Üyesi

Teknik uygunluk raporu konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Teknik uygunluk raporu yardım

arkadaşlar tehlikesiz atık geri kazanım için lisans aşamasında teknik yeterlilik raporunu nerden temin edebilirim bilgisi olan benimle paylaşablirmi ..
  2. Teknik Uygunluk Raporu

Merhabalar arkadaşlar, Çevre lisansı aşamasında Teknik uygunluk raporu telaşı almış başını gidiyor. Bakanlığımızın yayınladığı alınacak lisansa göre "TEKNİK UYGUNLUK RAPORU FORMATLARI"na ekten tek tek de, sıkıştırılmış hepsi bulunan tek dosyayla da ulaşabilirsiniz. Saygılarımla,
  3. Teknik uygunluk raporu

Bir firma, atık yağlı kablolardan bakır geri dönüşümünü yapmaktadır. Gfb ye başvurulup alınmıştır. gfb tamamlama aşamasında teknik uygunluk raporu hazırlamamız istenmektedir. Tehlikeli atıkların kontrolü yönetmeliği EK-19 undaki teknik uygunluk raporundaki bilgileri ile ilgili herşeyi hazırladım. ancak sadece EK-19 A)10 maddesinde [COLOR=#1c283d]10) Geri kazanılan ürünlerin piyasaya ürün...
  4. Teknik uygunluk raporu

Bir firmaya teknik uygunluk raporu hazırlamaktayım fakat birde tesisin tehlikeli atıkların kontrolü ynetmeliği ve diğer hukuki ve teknik düzenlemelerde istenen aşrtları yerine getirebileceğini gösterir, kmali fizibiliyeteyi de içeren ve atık yönetimi genel esaslarına ilişkin yönetmeliğin 8. maddesinde belirtilen atık yönetim planıyla uyumlu olduğunu gösterir rapor istenmekte fakat tüm...
  5. Teknik uygunluk ve kurumsal akademik raporu

teknik uygunluk raporu ve kurumsal akademik rapor hazırlanması konusunda yardım edebilecek birileri var mıdır acaba acil yaptırmamız gerekli