Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Teknik uygunluk raporu

Konu, 'Çevre ve Atık Yönetimi' kısmında ipek aksangür tarafından paylaşıldı.

1. ipek aksangür

ipek aksangür CMNet Üyesi

Bir firmaya teknik uygunluk raporu hazırlamaktayım fakat birde tesisin tehlikeli atıkların kontrolü ynetmeliği ve diğer hukuki ve teknik düzenlemelerde istenen aşrtları yerine getirebileceğini gösterir, kmali fizibiliyeteyi de içeren ve atık yönetimi genel esaslarına ilişkin yönetmeliğin 8. maddesinde belirtilen atık yönetim planıyla uyumlu olduğunu gösterir rapor istenmekte fakat tüm internette taramalara karşın yinede kimlerin hazırlayacağı ve ya formatı hakkında hiç bir bilgi bulamadım.Bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.

2. İncilay Demiroğlu

İncilay Demiroğlu CMNet Üyesi

teknik uygunluk raporunu üniversitelerin ilgili bölümleri eğer konu ile ilgili standardı mevcut ise TSE verebilmekte.

3. ipek aksangür

aslında bizden istenen fizibilite raporu olarak geçiyor.Ben bir örnekle ne yaık ki karşılaşamadım.Üniversiteyle ilişkisi olan bir kurumda çalışıyorm.Bu yüzden bizden istendi ama eğer elinizde mevcut bir çalışma varsa yayınlayabilirmisiniz

4. İncilay Demiroğlu

İncilay Demiroğlu CMNet Üyesi

maalesef elimde bununla ilgili döküman bulunmamakta. bu raporu isteyen kurumdan ayrıntılarını ve ne istediklerini öğrenebilirsiniz.

5. Servet Yortumluk

Servet Yortumluk CMNet Üyesi

İşletmenin yapılacak işin niteliğine uygunluk derecesinin yeterliliğidir,
    Kolay gelsin,

6. ipek aksangür

servet bey elinizde fizibilite raporu örneği mevcut muduır acaba

7. Servet Yortumluk

Servet Yortumluk CMNet Üyesi

Bizim sektör metal ve plastik ambalaj olduğu için size uymaz, ancak sizinle ilgili şunu söyleyebilirim.
    Bina durumu,
    Makine parkı,
    İşlerin nerelerde yapılacağı,
    Trafo odası ve gücü,
    Makine ve ekipmanlarının kapasiteleri,
    Depolama alanları, kapalı ve açık,
    Bütün güvenlik ağı ve önlemleri,
    Ve şu an işletmenizdeki durumu bilmediğim için bu kadar yardımcı olabiliyorum,
    Yeriniz İstanbul Anadolu yakasında ise yerinde yardımcı olmak isterim.
    Kolay gelsin,

8. sümeye

sümeye CMNet Üyesi

Mrb.. Tesislerde (hazır bet,kum ocağı) üretimden oluşan atık suyun geri kazanıldığına dair rapor alınacak.bunu ünivler yapıyomuş.hangi üniversiteler yetkili acaba...yardımcı olur musunuz...

9. Melis Kara

Melis Kara CMNet Üyesi

Bircok universite bu rapotlari hazirlayabiliyor. Yalniz hazir beton tesislerinde rapora ilave olarak tse standart analizi talep edilebiliyor. Bu analizi atiksulariniza yaptirirsaniz surecinizi hizlandirmis olursunuz. Bulundugunuz ildeki uni.nin cevre muh bolumu( var ise) ile gorusebilirsiniz.

10. sümeye

sümeye CMNet Üyesi

evet zaten evvela analiz yaptıracağm...Fakat bi üniv.3000 lira istedi...daha uygun var mı diyerekten,sormuştum

11. Melis Kara

Melis Kara CMNet Üyesi

Fiyatlar genel olarak o civarda malesef

12. Hamdiye Güzel

Hamdiye Güzel CMNet Üyesi

Merhaba arkadaşlar elinde tehlikesiz atık geri kazanım ve Ambalaj atığı geri kazanım için teknik uygunluk raporu örneği olan varsa yardımcı olursa cok sevinirim biraz acil.Teşekkürler.

13. Suha7878

Suha7878 CMNet Üyesi

Hamdiye hanım örnek olarak teknik uygunluk raporu acaba bulabildiniz mi?

Teknik uygunluk raporu konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Teknik uygunluk raporu yardım

arkadaşlar tehlikesiz atık geri kazanım için lisans aşamasında teknik yeterlilik raporunu nerden temin edebilirim bilgisi olan benimle paylaşablirmi ..
  2. Teknik uygunluk raporu

ÖMRÜNÜ TAMAMLAMIŞ ARAÇ GERİ KAZANIM LİSANS aşamasında teknik uygunluk raporu istenmekte bu raporu tehlikesi olanı firmalar hazırlayabiliyorlarmıs bögle bir rapor hazırlayan varsa örnek gönderebilirmisiniz.
  3. Teknik Uygunluk Raporu

Merhabalar arkadaşlar, Çevre lisansı aşamasında Teknik uygunluk raporu telaşı almış başını gidiyor. Bakanlığımızın yayınladığı alınacak lisansa göre "TEKNİK UYGUNLUK RAPORU FORMATLARI"na ekten tek tek de, sıkıştırılmış hepsi bulunan tek dosyayla da ulaşabilirsiniz. Saygılarımla,
  4. Teknik uygunluk raporu

Bir firma, atık yağlı kablolardan bakır geri dönüşümünü yapmaktadır. Gfb ye başvurulup alınmıştır. gfb tamamlama aşamasında teknik uygunluk raporu hazırlamamız istenmektedir. Tehlikeli atıkların kontrolü yönetmeliği EK-19 undaki teknik uygunluk raporundaki bilgileri ile ilgili herşeyi hazırladım. ancak sadece EK-19 A)10 maddesinde [COLOR=#1c283d]10) Geri kazanılan ürünlerin piyasaya ürün...
  5. Teknik uygunluk ve kurumsal akademik raporu

teknik uygunluk raporu ve kurumsal akademik rapor hazırlanması konusunda yardım edebilecek birileri var mıdır acaba acil yaptırmamız gerekli