Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Teknik uygunluk ve kurumsal akademik raporu

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Nilay Korkmaz tarafından paylaşıldı.

1. Nilay Korkmaz

Nilay Korkmaz CMNet Üyesi

teknik uygunluk raporu ve kurumsal akademik rapor hazırlanması konusunda yardım edebilecek birileri var mıdır acaba acil yaptırmamız gerekli

Teknik uygunluk ve kurumsal akademik raporu konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Teknik uygunluk raporu

ÖMRÜNÜ TAMAMLAMIŞ ARAÇ GERİ KAZANIM LİSANS aşamasında teknik uygunluk raporu istenmekte bu raporu tehlikesi olanı firmalar hazırlayabiliyorlarmıs bögle bir rapor hazırlayan varsa örnek gönderebilirmisiniz.
  2. Teknik Uygunluk Raporu

Merhabalar arkadaşlar, Çevre lisansı aşamasında Teknik uygunluk raporu telaşı almış başını gidiyor. Bakanlığımızın yayınladığı alınacak lisansa göre "TEKNİK UYGUNLUK RAPORU FORMATLARI"na ekten tek tek de, sıkıştırılmış hepsi bulunan tek dosyayla da ulaşabilirsiniz. Saygılarımla,
  3. Teknik uygunluk raporu

Bir firma, atık yağlı kablolardan bakır geri dönüşümünü yapmaktadır. Gfb ye başvurulup alınmıştır. gfb tamamlama aşamasında teknik uygunluk raporu hazırlamamız istenmektedir. Tehlikeli atıkların kontrolü yönetmeliği EK-19 undaki teknik uygunluk raporundaki bilgileri ile ilgili herşeyi hazırladım. ancak sadece EK-19 A)10 maddesinde [COLOR=#1c283d]10) Geri kazanılan ürünlerin piyasaya ürün...
  4. Teknik uygunluk raporu

Bir firmaya teknik uygunluk raporu hazırlamaktayım fakat birde tesisin tehlikeli atıkların kontrolü ynetmeliği ve diğer hukuki ve teknik düzenlemelerde istenen aşrtları yerine getirebileceğini gösterir, kmali fizibiliyeteyi de içeren ve atık yönetimi genel esaslarına ilişkin yönetmeliğin 8. maddesinde belirtilen atık yönetim planıyla uyumlu olduğunu gösterir rapor istenmekte fakat tüm...
  5. Teknik uygunluk raporu ve akademik rapor(geri kazanım lisansı)

Merhabalar, Geri kazanım tesisleri lisans başvurularında "Teknik Uygunluk Raporu" hazırlanması ve herhangi bir üniversitenin Kimya Mühendisliği veya Çevre Mühendisliği bölümlerinden "Akademik Rapor" temin edilmesi gerekmektedir. "Teknik Uygunluk Raporu" hazırlanması ve/veya "Akademik Rapor" temin edilmesi konusunda yardıma ihtiyacı olan kişiler bana...