Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Teknoloji sayesinde telefon faturanızı oldukça azaltmak mümkün

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında dilokullari tarafından paylaşıldı.

 1. dilokullari

  dilokullari CMNet Üyesi

  t4z3as.jpg  Bulut Telefon Nedir?

  Bulut Telefon, İnternet üzerinden ses iletimi teknolojisi olarak tanımlanabilir. Internet hattı üzerinden yapılan telefon görüşmelerindeki amaç, sesli görüşme maliyetlerini en aza indirmek ve yüksek özelliklere sahip telefon sistemleri kullanabilmektir. Özellikle son zamanlarda internet altyapısı gittikçe geliştiğinden dolayı VoIP görüşmelerindeki ses kalitesi de analoglara kıyasla çok daha iyi durumdadır.

  Bulut Telefon Avantajları Nelerdir?

  • İnternet hattı sayesinde dünyanın her yerinden VoIP santralinizle görüşme yapabilirsiniz.
  • VoIP hesabınızı, cep telefonunuza kuracağınız yazılımlarla dilediğiniz yerde mobil olarak kullanabilirsiniz,
  • Her ay bir ücret ödemek zorunda kalmazsınız. Ne kadar kullanırsanız o kadar ödersiniz.
  • Aynı hattı kullanırken aynı anda birçok sesli görüşme yapabilirsiniz.
  • Yurt içi veya yurt dışı çalışanlarınızı santrale dahil ederek herhangi bir yerdeki çalışanınızla tamamen ücretsiz görüşebilirsiniz.
  • Numara taşıma özelliği sayesinde şu an kullandığınız numaranızı bırakmadan bulut telefon ve voip santral edinebilirsiniz.

  Türkiye'de özellikle bu sene ip telefon alanında açılan şirket sayısı hızla artmaktadır. Bu durum, görüşme fiyatlarının neredeyse bedava şeklinde tabir edebileceğimiz kadar düşük rakamlara inmesine olanak sağlamıştır.
   
Teknoloji sayesinde telefon faturanızı oldukça azaltmak mümkün konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Telefon

  XIX. yüzyılın son çeyreğinde Morse telgrafı standart araçları, kuralları ve uzmanlarıyla tam örgütlenmiş bir kamu hizmeti durumuna gelmişti. Ve sayısız araştırmacılar daha da geliştirmek için harıl harıl çalışmaktaydılar. Çabaları özellikle iki yön izlemekteydi: En kısa zamanda masrafları karşılayacak azami hızı ulaşımda sağlamak; bir de Morse alfabesini bir yana bırakıp mesajları normal...
 2. Bu evi yemek mümkün

  Şehir tarımında yepyeni bir yaklaşım... "Yenebilir ev"... Bu ev "yenebilir" bir ev... "Şehirde tarım" uygulamalarının ilginç bir örneği... Stuurlui Stedenbouw ve Atelier Gras tarafından üretilen bu evin dört duvarında birbirinden değişik lokal ürünler yetişiyor. Ev her hasatın sonunda yeniden yapılandırmaya uygun bir şekilde tasarlanmış.
 3. Tedavisi mümkün olmayan Türk hastalıkları...

  01- Kardan Adama Tekme Atma Veya Bozmaya Calışma 02- Yeni Atılmış Bir Betona Basma Veya İsim, Numara Yazma 03- Gazete ve Dergilerdeki Resimlere Sakal, Bıyık ve Gözlük Yapma 04- En İyi Arabayı Ben Kullanıyorum Zannetme 05- Cep Telefonu Kullanımının Yasak Olduğu Yerlerde İllede Tel İle Konuşma 06- Kar Topunun İcine Buz Koymak 07- Belediyenen Duraklara Koyduğu Saatleri Söküp Duvar Saati Yapma...
 4. Geri kazanımı mümkün olan atıkların belirlenmesi

  Herkese merhaba, Aşağıdaki atıkların hangilerinin geri kazanılabileceği ya da nasıl bertaraf edilmesi gerektiği konusunda yardımcı olabilirseniz sevinirim: 1- Etiket arkasındaki mumlu kağıtlar (parlak yüzeyli, etiketler çıktıktan sonra kalan kısım) 2- Peçeteler (temiz sadece el kurulamasında kullanılanlar) 3- Çay, kahve vb. başka maddeler dökülmüş A4 kağıtlar 4- Çay, kahve vb....