• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

tekstil atıkları geri dönüşümü

mtnn

Kayıtlı Kullanıcı
Biz tekstil üretiminden kaynaklı tekstil atıklarının alım satımını yapan bir firmayız. Bunlar kesim sonrası atıl olan kırpıntı,kumaş,kenar ip vb... ürünlerdir. Bunlarla ilgili alınması gereken bir lisans varmıdır ve nasıl alınır? Bilgisi olanlardan rica ediyorum.

merhaba arkadaşlar tekstil fabrikalarından kaynaklanan atıkların toplanması geri dönüşümünü sağlayan trakya bölgesinde bildiğiniz lisanslı firma var mı bakanlığın sayfasında göremedim de.

teşekürler
firma isimlerinin burada yayınlanması yasak herhalde neyse ben biraz daha inceleyeyim bahsettiğiniz firmalardan sadece birini buldum diğerini gözden kaçırdım sanırım biraz daha dikkatli bakmam lazım.

@L.Nergiz
Merhaba,
Tekstil atıklarının kodlarını ve il seçimini aşağıya linkini yazdığım bağlantıyı açtıktan sonra ilgili yerlere yazarsanız lisanslı firmaları bulabilirsiniz
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

Kastamonu'da danışmanlığını yapmakta olduğum hazır kumaştan kıyafet imal eden firmama tesisin bünyesinden pamuklu ve polyester kumaş kırpıntıları, astar atıkları oluşmaktadır. Bahsi geçen atıkları taşıtmak istiyorum. Bakanlığın sayfasında atığı alan firmaları sitedeki erişim sıkıntıları nedeniyle ulaşamıyorum. Önerebileceğiniz lisanslı firma var mı? Atığınızı hangi firmalara vermektesiniz? Şimdiden ilginize teşekkür ederim.

Sayfa açılmıyor

Geri dönüşüm firması için müşteri den alınan mal verilen ücretleri daha kolay takip edebilmek için Excel dışında herhangi bir program varmıdır

Geri dönüşüm firması için müşteri den alınan mal verilen ücretleri daha kolay takip edebilmek için Excel dışında herhangi bir program varmıdır yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

Son düzenleme: