Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tekstil boya fabrikasında çevre müh. görevleri ?

Konu, 'Mesleki Deneyimleriniz' kısmında çağrı tarafından paylaşıldı.

1. çağrı

çağrı CMNet Üyesi

Arkadaşlar ben yeni mezun bir çevre mühendisiyim,tekstil boya fabrikasında çevre görevlisi olarak çalısmayı dusunuyorum.Acaba orda ne gibi sorumluluklarım var yapmam gereken şeyler nelerdir yardım ederseniz sevinirim.

2. Göksel Kurtuluş

Göksel Kurtuluş CMNet Üyesi

Mesajınızı, içeriğine daha uygun olan "mesleki deneyimler" bölümüne taşıdım. Bilginize...

3. mevlut_d

mevlut_d CMNet Üyesi

arıtma tesisi ve atık yönetiminden sorumlu olursun bence ilk etapta.

Tekstil boya fabrikasında çevre müh. görevleri ? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre görevlisinin görevleri ve kimler çevre görevlisi olabilir?

Çevre görevlisi: Faaliyetleri sonucu çevre kirliliğine neden olan ve/veya neden olabilecek ve Çevre Kanununa göre yürürlüğe konulan düzenlemeler uyarınca denetime tâbi kurum, kuruluş veya işletmelerin faaliyetlerinin mevzuata uygunluğunu, alınan tedbirlerin etkili olarak uygulanıp uygulanmadığını değerlendiren, tesis içi yıllık iç tetkik programları düzenleyen tesiste veya çevre yönetim...
  2. maden ocaklarında çevre mühendisinin görevleri nelerdir?

mrb arkadaşlar.ben maden ocağında çalışmaktayım,elimden geldiği kadarıyla bişeyler yapmaya çalışıyorum ama maden ocaklarında çevre mühendisi yada çevre görevlisinin yapması gerekenlerle ilgili bilgisi olan arkadaşlardan yardımcı olmalarını bekliyorum.şimdiden teşekkür ederim.
  3. Çevre Mühendisinin Asli Görevleri

Forumdaki konulara bakarken birşey dikkatimi çekti.Belediyelerde çalışan Çevre Mühendisi ne iş yapar diye.4 aydır belde belediyesinde Çevre Mühendisi olarak görev yapmaktayım ve Çevre Mühendisinin tanımını ve ne iş yaptığını çok az bilenlerle çalışan bir mühendis olarak herşeyi yapar.Yani abi ne iş olursa yaparız değil ne iş olursa yaptırırız hesabı :).Mesela bir böcek ilaçlaması kesinlikle...
  4. Tuzla'da boya fabrikasında yangın

[SIZE=18px]Tuzla Organize Sanayi bölgesinde bulunan bir boya fabrikasında yangın çıktı. Tuzla'da yanan boya fabrikasında sık sık patlama meydana geliyor. İtfaiye ekipleri, nitro, selüloz ve tiner tanklarının bulunduğu fabrikadaki yangına müdahale etmekte güçlük çekiyor. Tuzla’da boya fabrikasında çıkan yangın, fabrikanın büyük bölümü kaplamış durumda. Yangına çok sayıda itfaiye grubu...