Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Tekstil sektöründe Risk analizi Örneği

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Murat Tosun tarafından paylaşıldı.

 1. Murat Tosun

  Murat Tosun CMNet Üyesi

  arkadaşlar tekstil sektöründe iş sağlığı ve güvenlği risk analizi yapan oldumu acaba

  bir örnek bulabilirsem çok yardımcı olacak bana
   
 2. Murat Tosun

  Murat Tosun CMNet Üyesi

Tekstil sektöründe Risk analizi Örneği konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Birincil Risk Analizi -(Preliminary Risk Analysis (PRA)):

  [FONT=Verdana]Birincil Risk Analizi, bir faaliyeti yerine getirirken gerçekleşebilecek kazaları analiz edebilmek için kullanılan sistematik bir yöntemdir. Her bir kaza için analiz; kazaları önlemek veya kaza nedenlerini önlemek için çok belirgin korunma yolları tanımlar. Analiz, riski indirgemek için tavsiyelerde bulunduğu gibi kazalar ile ilgili riski aynı zamanda tanımlar. Analiz kaza ile...
 2. Çeklist Kullanılarak Birincil Risk Analizi -Preliminary Risk Analysis (PRA) Using Checklists

  Bu tip bir analiz (PRA), Tablo-25 ‘de ve 26'da verilen tipte formlar kullanılarak gerçekleştirilir. PRA'nin amacı, sistemin veya prosesin potansiyel tehlikeli parçalarını tespit ederek değer biçmek ve tespit edilen herbir potansiyel tehlike için az yada çok kaza ihtimallerini belirlemektir. PRA yapan bir analist, tehlikeli parçaları ve durumları gösteren kontrol listelerine güvenerek bu...
 3. Çevre boyutları ve risk analizi prosedürü ve risk analizi formu

  Merhaba..Ben çelik konstrüksiyon imalat ve montaj firmasında çalışıyorum..Bu sektörle ilgili çevre boyutları risk analizi formu ve prosedür örneğine ihtiyacım var..Bu konuda yardımcı olabilecek varsa sevinirim..
 4. Risk analizi yapılmış bir tesise hazırlanmış rapor örneği

  Arkadaşlar merhaba; Risk analizi yapılmış bir tesise hazırlanan raporun ne şekilde olacağı, elinde örnek rapor olan bir arkadaş varsa paylaşabilir mi ; teşekkür ederim.
 5. Risk değerlendirme tablosu yöntemi ile risk analizi:bir uygulama

  Kırıkkale Meslek Yüksekokulu ve AKG Gazbeton A.Ş. Kırıkkale işletmeleri tarafından hazırlanan çalışmayı ekte bulabilirsiniz.