• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Temel çevre bilgileri ve atık yönetimi eğitimi sunumu

Adem Taş

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
MANİSA ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRLÜĞÜ
merhaba arkadaşlar,
iş yerinde çalışan işçi arkadaşlara "temel çeve bilgileri ve kömür işletmelerinde atık yönetimi" konulu bir eğitim yapacağım bu eğitim esnasında kullanabileceğimin eğlenceli ve dikkat çekici olması amacıyla kullanabileceğim çevre kirliliği üzerine bir video nerde bulabilirim? yada elinde video olan varsa paylaşırsa çok memnun olurum arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum.

BEN SİTEYİ KURCALADIM AMA GÖREMEDİM AYŞEGÜL HANIM. RİCA ETSEM LİNK YAZABİLİRMİSİNİZ

@Ayşegül Öner Albayrak
çok teşekkür ederim. çok beğendim videoları :)

adem bey ben türkiye taşkömürü kurumunda çevre mühendisiyim. Yeni çıkacak yönetmelik gereği eğitim hazırlıyorum, hazırladığınız sunumu veya konularını eğer sizin için sakıncası yoksa paylaşırmısınız. Şimdiden teşekkürler.