Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Temel çevre bilgileri ve atık yönetimi eğitimi sunumu

Konu, 'CMNet Forum Arşivi' kısmında Adem Taş tarafından paylaşıldı.

1. Adem Taş

Adem Taş CMNet Üyesi

merhaba arkadaşlar,
    iş yerinde çalışan işçi arkadaşlara "temel çeve bilgileri ve kömür işletmelerinde atık yönetimi" konulu bir eğitim yapacağım bu eğitim esnasında kullanabileceğimin eğlenceli ve dikkat çekici olması amacıyla kullanabileceğim çevre kirliliği üzerine bir video nerde bulabilirim? yada elinde video olan varsa paylaşırsa çok memnun olurum arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum.

2. Geri Kazanım ve Atık Yönetimi Konulu Video bölümünde bikaç video paylaşmıştım ben, belki yardımı olur. iyi çalışmalar..

3. Adem Taş

Adem Taş CMNet Üyesi

BEN SİTEYİ KURCALADIM AMA GÖREMEDİM AYŞEGÜL HANIM. RİCA ETSEM LİNK YAZABİLİRMİSİNİZ

4. Adem Taş

Adem Taş CMNet Üyesi

5. rica ederim kolay gelsin:)

6. emafacan

emafacan CMNet Üyesi

adem bey ben türkiye taşkömürü kurumunda çevre mühendisiyim. Yeni çıkacak yönetmelik gereği eğitim hazırlıyorum, hazırladığınız sunumu veya konularını eğer sizin için sakıncası yoksa paylaşırmısınız. Şimdiden teşekkürler.

Temel çevre bilgileri ve atık yönetimi eğitimi sunumu konusuna benzer içeriklerimiz
  1. ISO 9001:2000 Temel Eğitimi

Merhaba; 2006 yılında aldığım bir eğitimden kalan notlar...
  2. OHSAS 18001 Temel Eğitim Sunumu

İstanbul Kalite Müdürlüğü tarafından hazırlanan OHSAS 18001 temel eğitim sunumuna ekten ulaşabilirsiniz.
  3. Sağlik tesislerinde çevre yönetimi eğitimi (çmo izmir)

SAĞLIK TESİSLERİNDE ÇEVRE YÖNETİMİ EĞİTİMİ Tarih: 29 Nisan 2014 Salı, 09.30 - 17.00 Yer: ÇMO İzmir Şube Kontenjan: 25 kişi Değerli Üyemiz, Çevre Mühendisleri Odası İzmir Şubesi olarak, 29 Nisan 2014 tarihinde ‘Sağlık Tesislerinde Çevre Yönetimi Eğitimi’ düzenlenecektir. Eğitimiçeriği ekte yer almaktadır. Eğitim yeterli katılımın sağlanması halinde organize edilebilecek ve minimum...