Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Temel İlkyardım

Konu, 'ARŞİV' kısmında Sadık Güven tarafından paylaşıldı.

1. Sadık Güven

Sadık Güven CMNet Üyesi

Temel İlkyardım Eğitimi

Ekli Dosyalar:

Ercan Selvi, Meril San ve Fatih Özcan bunu beğendi.
Günaydın arkadaşlar. İzin lisans sisteminde aşağıdaki resimler gibi bir sıkıntı yaşıyorum ve bir türlü başvurumu tamamlayamıyorum. Bu konuda yardımcı olursanız sevinrim.
29 Kasım 2016
6
0
Katılım için bilgilendirme yazısı göndermişler.İmkanı olanlar katılsa keşke, bahsedilen net olmayan durumlar için düzeltmeler için fikirler sunulabilir.
7 Ekim 2016
47
0
Teşkkür ederim hocam mantıken dediğiniz gibi yaklaşıyorum ancak Normalite, Molarite hesabından işin içinden çıkamıyorum. Sembolik bir hesap gösterme şansınız var mı ? M1 x V1 = M2 x V2 gibi ? Arkadaşlar ben sorunumu çözdüm, sizinle de resimler...
23 Nisan 2014
3
1
Günaydın arkadaşlar. İzin lisans sisteminde aşağıdaki resimler gibi bir sıkıntı yaşıyorum ve bir türlü başvurumu tamamlayamıyorum. Bu konuda yardımcı olursanız sevinrim.
29 Kasım 2016
6
0
Teşkkür ederim hocam mantıken dediğiniz gibi yaklaşıyorum ancak Normalite, Molarite hesabından işin içinden çıkamıyorum. Sembolik bir hesap gösterme şansınız var mı ? M1 x V1 = M2 x V2 gibi ? Arkadaşlar ben sorunumu çözdüm, sizinle de resimler...
23 Nisan 2014
3
1
Öncelikle kıymetli tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. Ben üzerinde çalışabileceğim konuların fotoğraflarını atsam daha net bir tavsiye alabilirim sanırım. Proje derken de listede verilen konulardan birini seçip o konu üzerinde bir hedef...
8 Ekim 2016
12
0
23 Nisan 2014
3
1
29 Kasım 2016
6
0